• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

IBU pohár juniorov 2021/2022 v Martelli (2. kolo): superšprint juniorov

ICJ 21/22: superšprint juniorov na 4,5 km (kvalifikácia)
taliansko Martell sobota, 18. decembra 2021, 14:00 vietor2 12 km/h
zlata medaila Jan Gunka (0+1) teplota2 0 ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút
Filip Bury v superšprinte
bežecký čas: streľba v ľahu: streľba v stoji: výsledok:
69. +1:32.3 terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc stojka terc stojka terc lezka new terc lezka new 58. +1:58.6 (2)
1 2 3 4 5 1 2 3 4 5
Jakub Lešták v superšprinte
bežecký čas: streľba v ľahu: streľba v stoji: výsledok:
73. +1:38.5 terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc lezka new terc stojka terc stojka terc stojka terc lezka new 72. +2:47.3 (4)
5 4 3 2 1 5 4 3 2 1

ICJ 21/22: superšprint juniorov na 7,5 km (finále)
taliansko Martell sobota, 18. decembra 2021, 15:10 vietor2 10 km/h
zlata medaila Jan Gunka (1+1+0+0) teplota2 1 ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút
Výsledky kvalifikácie
1.31GUNKA Jan0+1112:01.80.0
2.7VIDMAR Anton1+0112:19.4+17.6
3.75BARCHEWITZ Oscar0+0012:19.5+17.7
4.57KÖLLNER Hans0+1112:22.6+20.8
5.17KORNEV Aleksandr1+2312:25.9+24.1
6.1IRODOV Denis0+3312:29.2+27.4
7.35BADACZ Konrad0+2212:32.0+30.2
8.62KOVALEV Aleksej1+1212:35.6+33.8
9.69ZAWOL Marcin0+3312:36.4+34.6
10.11JEMERCHONOV Jevgenij1+2312:38.5+36.7
58.82BURY Filip0+2214:00.4+1:58.6
72.68LEŠTÁK Jakub1+3414:49.1+2:47.3
 
Zobraziť

Výsledky finále
1.1GUNKA Jan1+1+0+0221:06.50.060
2.5KORNEV Aleksandr2+1+1+0421:20.3+13.854
3.9ZAWOL Marcin0+0+1+1221:24.8+18.348
4.4KÖLLNER Hans1+1+0+1321:28.3+21.843
5.6IRODOV Denis1+1+2+0421:37.8+31.340
6.2VIDMAR Anton0+0+0+2221:49.9+43.438
7.12NOACK Moritz0+0+2+1321:56.1+49.636
8.15LEONESIO Iacopo0+0+2+1321:59.7+53.234
9.24BETEMPS Nicolo0+1+1+2422:00.9+54.432
10.13ZUBAREV Aleksej1+1+1+1422:02.9+56.431
Zobraziť

Aktuálne štartovky a výsledky
sobota Arber (ME) stíhačka mužov
sobota Arber (ME) stíhačka žien
piatok Arber (ME) šprint mužov
piatok Arber (ME) šprint žien
streda Arber (ME) vytrval. mužov
streda Arber (ME) vytrval. žien
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
sobota Arber (ME) stíhačka mužov
sobota Arber (ME) stíhačka žien
piatok Arber (ME) šprint mužov
piatok Arber (ME) šprint žien
streda Arber (ME) vytrval. mužov
streda Arber (ME) vytrval. žien
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50