obertilliach logo rakusko OBERTILLIACH (Biathlon competition area)
webova stranka nadmorská výška: 1 380 m kapacita štadióna: 1 000
ibu ikona lepsia MS: - svetový pohár: -
 
 
Obertilliach 27.02. sobota 10:30 IN vytrvalostné preteky kadetiek
  Kapustová 3., Makovínyová 29., Pacerová 54., Holmiková 66.
 
Obertilliach 27.02. sobota 13:30 IN vytrvalostné preteky kadetov
  Černák 48., Melicher 66., Ilavský 70., Lešták 90.
 
Obertilliach 28.02. nedeľa 10:30 IN vytrvalostné preteky junioriek
  Horvátová 2., Z. Remeňová 23., J. Machyniaková 41., Michaličková 74.
 
Obertilliach 28.02. nedeľa 13:30 IN vytrvalostné preteky juniorov
  Ottinger 59., Golian 63., Hubač 65., Sklenárik 79.
 
Obertilliach 01.03. pondel. 11:00 SP rýchlostné preteky kadetiek
  Kapustová 30., Pacerová 33., Makovínyová 43., Holmiková 60.
 
Obertilliach 01.03. pondel. 14:00 SP rýchlostné preteky kadetov
  Melicher 48., Ilavský 59., Bury 70., Černák 79.
 
Obertilliach 02.03. utorok 11:00 SP rýchlostné preteky junioriek
  J. Machyniaková 21., Horvátová 36., Michaličková 39., Z. Remeňová 40.
 
Obertilliach 02.03. utorok 14:15 SP rýchlostné preteky juniorov
  Sklenárik 41., Ottinger 48., Hubač 64., Golian 74.
 
Obertilliach 03.03. streda 10:00 PU stíhacie preteky kadetiek
  Kapustová 9., Makovínyová 37., Holmiková 49., Pacerová 56.
 
Obertilliach 03.03. streda 11:00 PU stíhacie preteky junioriek
  Horvátová 14., Z. Remeňová 24., J. Machyniaková 46., Michaličková 52.
 
Obertilliach 03.03. streda 14:00 PU stíhacie preteky kadetov
  Melicher 57., Ilavský 59.
 
Obertilliach 03.03. streda 15:00 PU stíhacie preteky juniorov
  Ottinger 36., Sklenárik 37.
 
Obertilliach 05.03. piatok 11:00 RL štafetové preteky kadetiek
  Slovensko 14. (Makovínyová, Pacerová, Holmiková)
 
Obertilliach 05.03. piatok 14:00 RL štafetové preteky kadetov
  Slovensko 14. (Černák, Ilavský, Melicher)
 
Obertilliach 06.03. sobota 11:00 RL štafetové preteky junioriek
  Slovensko 9. (Z. Remeňová, Michaličková, J. Machyniaková, Kapustová)
 
Obertilliach 06.03. sobota 14:00 RL štafetové preteky juniorov
  Slovensko 16. (Hubač, Sklenárik, Ottinger, Golian)
 
 
Nominácia juniorov na MS 2021 v Obertilliachu
 
 
horvatova henrieta   michalickova lucia   machyniakova j 21   remenova zuzana
             
hubac samuel   ottinger lukas   sklenarik tomas   golian peter
             
 
 
Rozpis nominácie Slovenska na MS s rokmi narodenia a trénermi
 
juniori juniorky kadeti kadetky
Samuel Hubač ('99) Henrieta Horvátová ('99) Filip Bury ('02) Veronika Holmiková ('02)
Lukáš Ottinger ('99) Lucia Michaličková ('99) Jakub Lešták ('03) Ema Kapustová ('02)
Tomáš Sklenárik ('99) Júlia Machyniaková ('00) Adam Černák ('04) Sára Pacerová ('03)
Peter Golian ('00) Zuzana Remeňová ('00) Sebastián Ilavský ('04) Kristína Makovínyová ('04)
    Bruno Melicher ('04)  
spoloční tréneri pre všetky kategórie Peter Kazár, Jaroslav Kamenský, Filip Kramla
 
 
lista stredisko