Vážení priatelia biatlonu,
 
ešte pred začatím publikovania spravodajstva k novej sezóne Vám predstavujeme našu novinku. Ide o jedinečný projekt redakcie portálu, ktorá zostavila mesačný kalendár s prvotriednymi fotografiami nášho spolupracovníka Igora Stančíka. Nájdete v ňom zaznačené všetky podujatia biatlonovej sezóny 2019/2020, ako aj informácie o narodeninách slovenských i svetových biatlonistov.
 
 
kalendar bi boxovy
 
 
Je to nástenný mesačný kalendár formátu A3, ale kvôli biatlonovej sezóne bol prispôsobený tak, že začína už teraz v novembri 2019 a končí v októbri 2020. Vytlačený je na kvalitnom hrubom a lesklom papieri. Jeho cena je 18 eur, pretože vzhľadom na jeho originalitu boli náklady na jeho výrobu vysoké a netlačil sa v objeme tisícov ani stoviek kusov, ako to býva štandardne. Jeho kúpou iste urobíte radosť sebe či blízkemu, budete mať ideálny prehľad o termínoch aj konkrétnych časoch štartov všetkých pretekov v aktuálnej zime a ešte aj podporíte našu prácu.
 
Kalendár si môžete kúpiť v eshope nášho sesterského portálu. Vybrať si môžete doručenie poštou, kuriérom, do najbližšej zásielkovne, či osobne prevziať v Banskej Bystrici. Platiť môžete pri preberaní dobierky aj prevodom na účet. Ak by ste nás chceli podporiť ešte viac, kúpiť si môžete aj tričko či polokošeľu s našim logom v kolekcii Biatlon-Info.sk.
 
Kalendár alebo tričko si môžete kúpiť tu...
 
kalendar biatlon februar