Redakcia Biatlon-Info.sk pripomína všetkým čitateľom, ktorí ešte hľadajú vianočné darčeky, že aj u nás vznikli námety na originálne veci, ktoré iste potešia pod vianočným stromčekom či skrášlia izbu alebo kanceláriu.
 
Ponúkame Vám napríklad kalendár Biatlon-Info.sk. Ide o jedinečný projekt redakcie portálu, ktorá zostavila mesačný kalendár s prvotriednymi fotografiami nášho spolupracovníka Igora Stančíka. Nájdete v ňom zaznačené všetky podujatia biatlonovej sezóny 2019/2020, ako aj informácie o narodeninách slovenských i svetových biatlonistov. Môžete nimi potešiť pravých fanúšikov, ktorí jediným pohľadom vedia zistiť, kedy a aké preteky sa daný deň jazdia.
 
 
 
 
Pre malých fanúšikov sme vymysleli jedinečnú kolekciu detského oblečenia s motívom budúceho biatlonistu/biatlonistky v slovenských reprezentačných farbách. Prípadne si môžete vybrať aj motív budúceho olympijského víťaza. Vybrať si môžete tričko v trinástich rôznych detských veľkostiach a pre tých najmenších máme v ponuke overal, body či dupačky.
 
Náš projekt pomoci slovenskému biatlonu môžete podporiť aj zakúpením trička či polokošele s našim logom. Okrem toho si máte možnosť vybrať z viac ako tisíc produktov pre cyklistov. Ďakujeme, že blízkych potešíte originálnym vianočným darčekom z nášho eshopu!
 
 
detske oblecenie motiv biatlon