Vážení čitatelia,

redakcia Biatlon-Info.sk Vám ďakuje za priazeň v našej piatej sezóne 2019/2020. Od novembra do marca sme vydali 187 autorských článkov, ktoré nás stáli vyše deväťsto hodín práce. Chceme sa tiež poďakovať všetkým ľuďom, s ktorými sme spolupracovali. Najmä biatlonistom, ktorí si na nás (a tým aj fanúšikov) v drvivej väčšine prípadov našli čas a podelili sa so svojimi pocitmi či názormi v dobrom aj zlom.
 
Ďakujeme bývalému aj súčasnému vedeniu SZB za pozitívny prístup k projektu, podporu a pochopenie našej vízie pomoci biatlonu, či špičkovému fotografovi Igorovi Stančíkovi, ktorý nám neváhal poskytnúť fotografie bezodplatne. Tiež ďakujeme všetkým, ktorí nám vyjadrili akúkoľvek podporu, či už nás oslovili osobne, alebo prostredníctvom emailu. Veľmi nás teší Váš záujem o náš projekt.
 
Sme presvedčení, že sa nám darí zlepšovať postavenie biatlonu na poli médií v našej krajine a tento šport sme viac otvorili verejnosti. Snažili sme sa to robiť s využitím všetkých našich možností a schopností v rámci rozpočtu a času, ktorý sme biatlonu v rozpore so zdravým rozumom nenávratne venovali.
 
Stránky Biatlon-Info.sk sa momentálne nachádzajú v spánkovom režime a nebudú publikovať nové články. Rozhodnutie, či budeme publikovať aj v sezóne 2020/21, padne tradične v septembri alebo októbri po našom vyhodnotení všetkých okolností najmä v súvislosti s nedostatkom pracovného času kolektívu autorov i financií na túto aktivitu. Vzhľadom na pandémiu koronavírusu je veľmi ťažké predpokladať, či sa nám podarí udržať pokope našu redakciu tak, aby sme boli v novembri pripravení. Všetci veríme, že sa nám podarí dospieť k takej dohode, aby sme mohli pokračovať.
 
Ak máte na nás akékoľvek otázky alebo záležitosti, môžete nás kontaktovať na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., ktorú budeme aj počas leta občas kontrolovať. Upozorňujeme, že v čase publikovania tohto záverečného článku ešte nie sú aktualizované profily slovenských biatlonistov po sezóne. Zatiaľ sme to kompletne nestihli, postupne sa tomu venujeme a ukončíme v najbližších dňoch.
 
Ešte raz ďakujeme a prajeme pekné, hlavne zdravé, leto!
 
Lukáš Timko
šéfredaktor