Vážení čitatelia,

redakcia a všetci spolupracovníci mediálnej platformy Slovenský biatlon Vám ďakujú za priazeň v našej šiestej sezóne 2020/2021, ktorá bola zároveň prvou v novej podobe, keď sme zmenili filozofiu podpory nášho športu a našu prácu rozšírili o nové formáty (videá (51 ks), podcasty (6 ks)) a nové platformy (Facebook, Instagram, Youtube). V tejto zime sme sme vydali 220 autorských článkov a spolu pracovali na zviditeľňovaní biatlonu vyše 1200 hodín práce. Chceme sa tiež poďakovať všetkým ľuďom, s ktorými sme spolupracovali. Najmä biatlonistom, ktorí si na nás (a tým aj fanúšikov) v drvivej väčšine prípadov našli čas a podelili sa so svojimi pocitmi či názormi v dobrom aj zlom.
 
Ďakujeme vedeniu SZB za pozitívny prístup k projektu, podporu a pochopenie našej vízie pomoci biatlonu. Tiež ďakujeme všetkým, ktorí nám vyjadrili akúkoľvek podporu, či už nás oslovili osobne, alebo prostredníctvom emailu či na sociálnych sieťach. Veľmi nás teší Váš záujem o náš projekt.
 
Sme presvedčení, že sa nám darí zlepšovať postavenie biatlonu na poli médií v našej krajine a tento šport sme otvorili verejnosti viac ako kedykoľvek predtým. Highlightom bola spolupráca s RTVS s vyše hodinou nášho materiálu, ktorý odvysielali vo svojich prenosoch či spravodajstve počas celej zimy. Aspoň krátke sekvencie sa objavili na všetkých televíziách (JOJ, Markíza, TA3) a fotografie či citácie našich biatlonistov sa objavili vo viac ako desiatich slovenských online, ale aj tlačených perdiodikách. Relevantným médiám sme poskytovali množstvo materiálu bezodplatne, aby biatlon žil a bol na očiach verejnosti, hoci sme tým zlepšovali pozície našej konkurencie, čím sme dokázali, že nám v prvom rade ide o biatlon. Snažili sme sa to robiť s využitím všetkých našich možností a schopností v rámci rozpočtu a času, ktorý sme biatlonu nenávratne venovali v rozpore so zdravým rozumom a viacerým ťažkým situáciám v našich rodinách.
 
Upozorňujeme, že v čase publikovania tohto záverečného poďakovania sú už aktualizované profily slovenských biatlonistov aj všetky štatistiky. Slovenský biatlon sa momentálne nachádza v spánkovom režime a nebude publikovať nové články. Ak sa zrodí dohoda s kompetentnými o našom pokračovaní, v lete sa objavia prvé videá a sociálne siete budú do určitej miery žiť celoročne.
 
Ak máte na nás akékoľvek otázky alebo záležitosti, môžete nás kontaktovať na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., ktorú budeme aj počas leta občas kontrolovať.
 
Ešte raz ďakujeme a prajeme pekné, hlavne zdravé, leto!
 
Lukáš Timko
šéfredaktor