Vážená biatlonová komunita, vážení inzerenti,
 
portál Biatlon-Info.sk vznikol v roku 2015 a je slovenskou jednotkou v spravodajstve aj publicistike o svetovom i slovenskom biatlone. Opiera sa o profesionálnu prácu novinárov. Mimoriadne podrobne reportuje všetky preteky Svetového pohára i IBU Cupu s osobitným dôrazom na slovenských reprezentantov, s ktorými intenzívne komunikuje. Prináša tiež množstvo hlbokých analýz a rozhovorov. Biatlon-Info.sk je stredoeurópskym lídrom v objeme, rýchlosti a najmä grafickom spracovaní informácií v tomto športe. Patrí medzi svetovú špičku v spracovaní biatlonového kalendára, výsledkov pretekov aj poradia vo Svetovom pohári.
 
Nášmu projektu sa medziročne darí mimoriadne rásť. Dosiaľ každú sezónu sme zdvojnásobili počet našich čiateľov a v poslednej sezóne 2017/2018 sme presiahli hranicu milióna zobrazení portálu za jednu zimu. Vo svojej práci chceme naďalej napredovať a bez reklamných partnerov to nie je možné.

Pripravili sme pre záujemcov o inzerciu špeciálnu ponuku 70 % zľavy z cenníka reklamných plôch ak sa na spolupráci dohodneme do 30. novembra 2018. Ceny reklamných priestorov na celú sezónu (1.12.2018 - 31.3.2019) začínajú už od 450 eur bez DPH. Pamätajte na to, že Váš banner sa už v tejto cene môže zobraziť až miliónkrát.
 
Staňte sa súčasťou nášho príbehu. Biatlon-Info.sk ponúka desať rôznych bannerových pozícií na prezentáciu Vašej spoločnosti. Zvoliť si môžete aj PR článok. Rovnako máte možnosť stať sa generálnym partnerom nášho projektu a Vaše logo sa dostane do nášho názvu.
 
Ak máte záujem o spoluprácu s nami, alebo sa chcete čokoľvek opýtať, napíšte nám na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a obratom Vám pošleme prezentáciu nášho projektu aj cenník reklamy.
 
Lukáš Timko
šéfredaktor