Vážení priatelia biatlonu,
 
po roku Vám opäť dávame do pozornosti našu ponuku. Ide o jedinečný projekt redakcie Slovenského biatlonu, ktorá zostavila mesačný kalendár slovenských reprezentantov s prvotriednymi fotografiami Igora Stančíka. Nájdete v ňom zaznačené všetky podujatia biatlonovej sezóny 2020/2021, ako aj informácie o narodeninách slovenských i svetových biatlonistov.
 
Je to nástenný mesačný kalendár formátu A3, ale kvôli biatlonovej sezóne bol prispôsobený tak, že začína už v novembri 2020 a končí v októbri 2021. Vytlačený je na kvalitnom a lesklom papieri.
 
sb kalendar 2020 21 facebook
 
Jeho cena je 17 eur, pretože vzhľadom na jeho originalitu boli náklady na výrobu vysoké a netlačil sa v objeme tisícov ani stoviek kusov, ako to býva štandardne. Jeho kúpou iste urobíte radosť sebe či blízkemu, prípadne môže slúžiť aj ako vianočný darček. Budete mať ideálny prehľad o termínoch aj konkrétnych časoch štartov všetkých pretekov v aktuálnej zime a ešte aj podporíte našu prácu.
 
Kalendár si môžete kúpiť v eshope nášho sesterského projektu. Vybrať si môžete doručenie poštou, kuriérom, do najbližšej zásielkovne, či osobne prevziať v Banskej Bystrici. Platiť môžete kartou, pri preberaní dobierky (+1€) aj prevodom na účet.
 
 
Kúpte si kalendár tu