Vyhlasujeme súťaž o podpísané súťažné čísla sestier Fialkových zo SP v Hochfilzene. Stačí odpovedať na otázku, v ktorom roku/sezóne a kde nastúpili Paulína a Ivona Fialkové prvý raz spoločne v štafete na pretekoch Svetového pohára.
 
Odpoveď nájdete aj tu na webe v sekcii ich profilov. Vaše odpovede posielajte emailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., a to do 14.1.2021. Okrem správnej odpovede je podmienkou pre možnosť získať výhru aj zdieľanie ľubovoľných dvoch príspevkov zo stránky Slovenský biatlon na Facebooku a takisto jej lajknutie. Súťažíte o dve štartové čísla, teda vyžrebujeme dvoch výhercov. Ak Vás vyžrebujeme a nemáte verejný profil, budeme od Vás žiadať potvrdzujúce screeny, že ste tie dva príspevky zdieľali.
 
 
sutaz podpisane cisla facebook
 
 
Sestry Fialkové spolu nastúpili v osemnástich štafetách najvyššej ligy v rátane MS a OH. Ale ktorá bola tá prvá? Paradoxne to nebola Ivonina debutová, pretože vtedy sestru v štafete nahradila. Až po roku začala séria štafiet s oboma sestrami na štarte. Kedy a kde to bolo sa pýtame v tejto súťaži.