Tretí a mimoriadne podrobný biatlonový podcast sa venuje slovenským vystúpeniam na Svetovom pohári v Oberhofe a aj IBU Cupe v Arberi. Vypočuť si môžete až osem pretekárov či trénerov. Podcast nahrádza naše textové sumáre či úvody k jednotlivým kolám SP.
 
Pozornosť upriamujeme na hodnotenie trénera ženskej reprezentácie Lukáša Daubnera, ktorý opísal neľahkú situáciu v tíme bez sestier Fialkových pri veľkom trápení mladých pretekárok. Sám je zároveň jediným Slovákom, ktorý bol v oboch medzinárodných ligách a mohol porovnať covidové opatrenia. Celkovo sú v Arberi ako maličkom stredisku podmienky provizorné.
 
V záverečnej tretine dnešnej časti sme sa rozprávali s Martinom Otčenášom, ktorý sa v Oberhofe vrátil do kolotoča SP, ale už nie ako pretekár. Dozviete sa aj to, čo hovorí na výkony bývalých kolegov a čo by chcel robiť v budúcnosti. V úplnom závere sme sa spojili s Anterselvou a trénerom Tomášom Kosom, ktorý popísal problematický záver cesty do talianskych Álp. Vyjadril sa aj k tratiam, strelnici a dôležitým faktorom, ktoré pôsobia na biatlonistov v tomto stredisku.
 
Príjemné počúvanie!
 
 
audio ikonkaBiatlonový podcast #3
 
 
Časová os:
- predstavenie tohto dielu (od 00:00)
- Slováci a Oberhof (od 01:30)
- Slováci a Arber (od 17:55)
- Daubner o opatreniach (od 24:30)
- Otčenáš o novej práci v servise (od 29:15)
- Kos o Anterselve (od 38:08)