Kontiolahti
03.12.
štvrtok
13:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Kontiolahti
03.12.
štvrtok
16:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Kontiolahti
05.12.
sobota
13:20
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Kontiolahti
05.12.
sobota
15:15
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Kontiolahti
06.12.
nedeľa
12:45
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Kontiolahti
06.12.
nedeľa
15:15
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Hochfilzen
11.12.
piatok
11:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
11.12.
piatok
14:20
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Hochfilzen
12.12.
sobota
11:45
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Hochfilzen
12.12.
sobota
14:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Hochfilzen
13.12.
nedeľa
11:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Hochfilzen
13.12.
nedeľa
14:00
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Hochfilzen
17.12.
štvrtok
14:15
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Hochfilzen
18.12.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
19.12.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Hochfilzen
19.12.
sobota
15:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Hochfilzen
20.12.
nedeľa
12:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Hochfilzen
20.12.
nedeľa
14:25
MS
masový štart žien na 12,5 km
Oberhof
08.01.
piatok
11:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Oberhof
08.01.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
09.01.
sobota
12:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Oberhof
09.01.
sobota
14:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Oberhof
10.01.
nedeľa
11:30
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Oberhof
10.01.
nedeľa
14:40
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Oberhof
13.01.
streda
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Arber
14.01.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Arber
14.01.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
14.01.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Oberhof
15.01.
piatok
14:30
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Arber
16.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Arber
16.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
16.01.
sobota
14:45
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Arber
17.01.
nedeľa
11:00
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Oberhof
17.01.
nedeľa
12:30
MS
masový štart mužov na 15 km
Arber
17.01.
nedeľa
14:00
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Oberhof
17.01.
nedeľa
15:00
MS
masový štart žien na 12,5 km
Arber
20.01.
streda
10:00
SP
skrátené vytrval. pr. mužov na 15 km
Arber
20.01.
streda
14:00
SP
skrátené vytrval. pr. žien na 12,5 km
Anterselva
21.01.
štvrtok
14:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Arber
22.01.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Anterselva
22.01.
piatok
13:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Arber
22.01.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Arber
23.01.
sobota
11:00
SR
single miešaná štafeta (1 m. + 1 ž.)
Anterselva
23.01.
sobota
13:10
MS
masový štart žien na 12,5 km
Arber
23.01.
sobota
13:30
MR
miešaná štafeta 2x 7,5 km + 2x 6 km
Anterselva
23.01.
sobota
15:05
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Anterselva
24.01.
nedeľa
12:45
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Anterselva
24.01.
nedeľa
15:05
MS
masový štart mužov na 15 km
Duszniki-Zdrój
27.01.
streda
10:30
SS
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Duszniki-Zdrój
27.01.
streda
14:15
SS
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Duszniki-Zdrój
29.01.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Duszniki-Zdrój
29.01.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Duszniki-Zdrój
30.01.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Duszniki-Zdrój
30.01.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Duszniki-Zdrój
31.01.
nedeľa
10:30
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Duszniki-Zdrój
31.01.
nedeľa
13:00
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Pokljuka
10.02.
streda
15:00
MR
miešaná štafeta 2x 7,5 km + 2x 6 km
Pokljuka
12.02.
piatok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
13.02.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
13.02.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Pokljuka
13.02.
sobota
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Osrblie
14.02.
nedeľa
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
14.02.
nedeľa
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Pokljuka
14.02.
nedeľa
13:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Pokljuka
14.02.
nedeľa
15:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Pokljuka
16.02.
utorok
12:05
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Osrblie
17.02.
streda
10:30
SI
skr. vytrval. preteky žien na 12,5 km
Osrblie
17.02.
streda
14:00
SI
skr. vytrval. preteky mužov na 15 km
Pokljuka
17.02.
streda
14:30
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Osrblie
18.02.
štvrtok
10:30
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Osrblie
18.02.
štvrtok
13:30
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Pokljuka
18.02.
štvrtok
15:15
SR
single miešaná štafeta (1 m. + 1 ž.)
Osrblie
20.02.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Pokljuka
20.02.
sobota
11:45
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Osrblie
20.02.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Pokljuka
20.02.
sobota
15:00
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Osrblie
21.02.
nedeľa
10:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Pokljuka
21.02.
nedeľa
12:30
MS
masový štart žien na 12,5 km
Osrblie
21.02.
nedeľa
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Pokljuka
21.02.
nedeľa
15:15
MS
masový štart mužov na 15 km
Obertilliach
01.03.
pondel.
11:00
SP
rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
Obertilliach
01.03.
pondel.
14:00
SP
rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
Obertilliach
02.03.
utorok
11:00
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Obertilliach
02.03.
utorok
14:15
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Obertilliach
03.03.
streda
10:00
PU
stíhacie preteky kadetiek na 7,5 km
Obertilliach
03.03.
streda
11:00
PU
stíhacie preteky junioriek na 10 km
Obertilliach
03.03.
streda
14:00
PU
stíhacie preteky kadetov na 10 km
Obertilliach
03.03.
streda
15:00
PU
stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
Nové Mesto
04.03.
štvrtok
16:05
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Obertilliach
05.03.
piatok
11:00
RL
štafetové preteky kadetiek na 3x 6 km
Obertilliach
05.03.
piatok
14:00
RL
štafetové preteky kadetov na 3x 7,5 km
Nové Mesto
05.03.
piatok
15:20
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Nové Mesto
06.03.
sobota
11:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Obertilliach
06.03.
sobota
11:00
RL
štafetové preteky junioriek na 4x 6 km
Obertilliach
06.03.
sobota
14:00
RL
štafetové preteky juniorov na 4x 7,5 km
Nové Mesto
06.03.
sobota
15:40
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Nové Mesto
07.03.
nedeľa
12:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Nové Mesto
07.03.
nedeľa
16:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Obertilliach
10.03.
streda
10:00
SI
skr. vytrval. preteky mužov na 15 km
Obertilliach
10.03.
streda
13:45
SI
skr. vytrval. preteky žien na 12,5 km
Nové Mesto
11.03.
štvrtok
17:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
12.03.
piatok
10:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
12.03.
piatok
13:30
SP
rýchlostné preteky žien 7,5 km
Nové Mesto
12.03.
piatok
17:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Obertilliach
13.03.
sobota
10:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
13.03.
sobota
13:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Nové Mesto
13.03.
sobota
14:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Nové Mesto
13.03.
sobota
17:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Obertilliach
14.03.
nedeľa
10:00
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Nové Mesto
14.03.
nedeľa
10:25
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Obertilliach
14.03.
nedeľa
12:30
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Nové Mesto
14.03.
nedeľa
13:45
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Östersund
19.03.
piatok
12:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Östersund
19.03.
piatok
15:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Östersund
20.03.
sobota
12:15
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Östersund
20.03.
sobota
15:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Östersund
21.03.
nedeľa
13:00
MS
masový štart žien na 12,5 km
Östersund
21.03.
nedeľa
15:30
MS
masový štart mužov na 15 km