• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Strediská

Dejisko Zimných olympijských hier 2022
ZHANGJIAKOU - Hualindong Ski Resort
Dejiská Svetového pohára 2021/2022
1-2. kolo ÖSTERSUND - Švédska národná biatlonová aréna
3. kolo HOCHFILZEN - Biatlonová aréna HSV Hochfilzen
4. kolo ANNECY - LE GRAND BORNAND - Sylvie Becaert Stad.
5. kolo OBERHOF - DKB Ski Arena Oberhof
6. kolo RUHPOLDING - Chiemgau Arena Ruhpolding
7. kolo ANTHOLZ-ANTERSELVA - Südtirol Arena
8. kolo KONTIOLAHTI - Kontiolahti Biathlon Stadium
9. kolo OTEPÄÄ - Otepää Tehvandi Sport Center
10. kolo OSLO HOLMENKOLLEN - NSSF Holmenkollen
Dejisko Majstrovstiev Európy 2022
ARBER / LANGDORF - Hohenzollern Skistadion
Dejiská IBU Cupu 2021/2022
1. kolo IDRE - Fjälls stadium
2. kolo SJUSJOEN - Sjusjoen Skisenter Natrudstilen
3. kolo OBERTILLIACH - Biathlon competition area
4-5. kolo BREZNO-OSRBLIE - Národné biatlonové centrum
6. kolo NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Vyšočina aréna
7. kolo LENZERHEIDE - Biathlon Arena Lenzerheide
8. kolo RIDNAUN VAL RIDANNA - Biathlonzentrum Ridnaun
Dejisko Majstrovstiev sveta juniorov a kadetov 2022
SOLDIER HOLLOW - Soldier Hollow Nordic Center
Dejisko Majstrovstiev Európy juniorov 2022
POKLJUKA - Športové centrum Triglav
Dejiská IBU juniorského pohára 2021/2022
1-2. kolo MARTELL VAL MARTELLO - Biathlonzentrum Martelltal
3. kolo HOCHFILZEN - Biatlonová aréna HSV Hochfilzen
Ďalšie známe strediská, ktoré túto zimu neorganizujú preteky IBU
DUSZNIKI ZDRÓJ - Poľské biatlonové centrum
ŤUMEŇ - Športové centrum Perla Sibíru
PRESQUE ISLE - Nordic Heritage Center
PJONGČANG - Alpensia Biathlon Centre
CHEILE GRADISTEI - Súkromný turistický rezort Fundata
BEITOSTOLEN - Beitostolen Biathlon Stadium
CANMORE - Nordic Centre
CHANTY-MANSIJSK - Športové centrum A. Filippenka
strediska nadmorska vyska 17 18
strediska ms 20 rokov
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Arber (ME) vytrval. mužov
streda Arber (ME) vytrval. žien
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
nedeľa Pokljuka stíhačka junioriek
nedeľa Pokljuka stíhačka juniorov
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Arber (ME) vytrval. mužov
streda Arber (ME) vytrval. žien
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
nedeľa Pokljuka stíhačka junioriek
nedeľa Pokljuka stíhačka juniorov
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50