Testovací článok
4.11.2015, 12:39 | Iné | Administrator
Výsledky | |||||||||
1. | 1 | NÓRSKO | 0+4 | 1:01:24.1 | 0.0 | 420 | |||
(1.) | ECKHOFF Tiril | 0+0 0+0 | 0+0 | 15:35.4 | 0.0 | ||||
(1.) | ROEISELAND Marte Olsbu | 0+1 0+0 | 0+1 | 32:01.1 | 0.0 | ||||
(1.) | BOE Tarjei | 0+0 0+2 | 0+2 | 46:42.6 | 0.0 | ||||
(1.) | BOE Johannes Thingnes | 0+1 0+0 | 0+1 | 1:01:24.1 | 0.0 | ||||
2. | 8 | TALIANSKO | 0+10 | 1:02:32.8 | +1:08.7 | 390 | |||
(3.) | VITTOZZI Lisa | 0+2 0+2 | 0+4 | 16:03.9 | +28.5 | ||||
(2.) | WIERER Dorothea | 0+1 0+1 | 0+2 | 32:51.3 | +50.2 | ||||
(2.) | WINDISCH Dominik | 0+2 0+1 | 0+3 | 47:56.9 | +1:14.3 | ||||
(2.) | HOFER Lukas | 0+0 0+1 | 0+1 | 1:02:32.8 | +1:08.7 | ||||
3. | 5 | ŠVÉDSKO | 0+10 | 1:02:46.8 | +1:22.7 | 360 | |||
(8.) | ÖBERG Elvira | 0+3 0+1 | 0+4 | 16:21.2 | +45.8 | ||||
(4.) | MAGNUSSON Anna | 0+1 0+0 | 0+1 | 33:24.1 | +1:23.0 | ||||
(3.) | NELIN Jesper | 0+0 0+1 | 0+1 | 47:57.3 | +1:14.7 | ||||
(3.) | PONSILUOMA Martin | 0+1 0+3 | 0+4 | 1:02:46.8 | +1:22.7 | ||||
4. | 3 | FRANCÚZSKO | 1+9 | 1:03:06.4 | +1:42.3 | 330 | |||
(4.) | CHEVALIER-BOUCHET Anais | 0+1 0+0 | 0+1 | 16:12.8 | +37.4 | ||||
(3.) | BRAISAZ-BOUCHET Justine | 0+1 0+2 | 0+3 | 32:51.5 | +50.4 | ||||
(4.) | DESTHIEUX Simon | 1+3 0+0 | 1+3 | 48:13.0 | +1:30.4 | ||||
(4.) | FILLON MAILLET Quentin | 0+1 0+1 | 0+2 | 1:03:06.4 | +1:42.3 | ||||
5. | 7 | UKRAJINA | 1+10 | 1:03:40.6 | +2:16.5 | 310 | |||
(9.) | BLASHKO Darya | 0+3 0+1 | 0+4 | 16:21.8 | +46.4 | ||||
(9.) | DZHIMA Yuliia | 1+3 0+0 | 1+3 | 34:01.2 | +2:00.1 | ||||
(5.) | PRYMA Artem | 0+0 0+1 | 0+1 | 48:44.5 | +2:01.9 | ||||
(5.) | PIDRUCHNYI Dmytro | 0+2 0+0 | 0+2 | 1:03:40.6 | +2:16.5 | ||||
6. | 12 | SPOJENÉ ŠTÁTY | 0+7 | 1:03:50.5 | +2:26.4 | 290 | |||
(11.) | EGAN Clare | 0+0 0+2 | 0+2 | 16:24.5 | +49.1 | ||||
(5.) | REID Joanne | 0+0 0+1 | 0+1 | 33:26.7 | +1:25.6 | ||||
(6.) | BROWN Jake | 0+2 0+0 | 0+2 | 48:44.9 | +2:02.3 | ||||
(6.) | NORDGREN Leif | 0+1 0+1 | 0+2 | 1:03:50.5 | +2:26.4 | ||||
7. | 2 | RUSKO | 3+9 | 1:04:28.2 | +3:04.1 | 270 | |||
(2.) | NIGMATULLINA Uliana | 0+0 0+0 | 0+0 | 16:02.7 | +27.3 | ||||
(8.) | KAZAKEVICH Irina | 0+1 1+3 | 1+4 | 33:43.4 | +1:42.3 | ||||
(9.) | LOGINOV Alexander | 0+0 2+3 | 2+3 | 49:33.8 | +2:51.2 | ||||
(7.) | LATYPOV Eduard | 0+0 0+2 | 0+2 | 1:04:28.2 | +3:04.1 | ||||
8. | 4 | RAKÚSKO | 0+10 | 1:04:42.0 | +3:17.9 | 250 | |||
(5.) | ZDOUC Dunja | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:14.9 | +39.5 | ||||
(6.) | SCHWAIGER Julia | 0+2 0+1 | 0+3 | 33:40.3 | +1:39.2 | ||||
(8.) | LEITNER Felix | 0+1 0+3 | 0+4 | 49:16.5 | +2:33.9 | ||||
(8.) | KOMATZ David | 0+1 0+1 | 0+2 | 1:04:42.0 | +3:17.9 | ||||
9. | 6 | NEMECKO | 1+14 | 1:05:02.1 | +3:38.0 | 230 | |||
(21.) | HINZ Vanessa | 0+3 0+3 | 0+6 | 17:32.6 | +1:57.2 | ||||
(19.) | HERRMANN Denise | 0+1 1+3 | 1+4 | 35:28.6 | +3:27.5 | ||||
(14.) | PEIFFER Arnd | 0+1 0+1 | 0+2 | 50:13.1 | +3:30.5 | ||||
(9.) | DOLL Benedikt | 0+1 0+1 | 0+2 | 1:05:02.1 | +3:38.0 | ||||
10. | 9 | BIELORUSKO | 1+12 | 1:05:08.9 | +3:44.8 | 220 | |||
(20.) | LESHCHANKA Iryna | 0+1 0+1 | 0+2 | 17:25.6 | +1:50.2 | ||||
(13.) | KRUČINKINA Elena | 0+0 1+3 | 1+3 | 34:48.9 | +2:47.8 | ||||
(11.) | VARABEI Maksim | 0+1 0+1 | 0+2 | 49:55.4 | +3:12.8 | ||||
(10.) | SMOLSKI Anton | 0+3 0+2 | 0+5 | 1:05:08.9 | +3:44.8 | ||||
11. | 14 | ČESKO | 1+17 | 1:05:34.4 | +4:10.3 | 210 | |||
(16.) | JISLOVA Jessica | 0+2 0+2 | 0+4 | 16:53.4 | +1:18.0 | ||||
(7.) | DAVIDOVA Marketa | 0+2 0+1 | 0+3 | 33:42.8 | +1:41.7 | ||||
(10.) | KARLIK Mikulas | 1+3 0+2 | 1+5 | 49:47.2 | +3:04.6 | ||||
(11.) | KRCMAR Michal | 0+2 0+3 | 0+5 | 1:05:34.4 | +4:10.3 | ||||
12. | 13 | KANADA | 1+12 | 1:06:10.0 | +4:45.9 | 200 | |||
(14.) | MOSER Nadia | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:45.2 | +1:09.8 | ||||
(11.) | BEAUDRY Sarah | 0+2 0+0 | 0+2 | 34:22.6 | +2:21.5 | ||||
(12.) | RUNNALLS Adam | 0+2 0+3 | 0+5 | 50:07.3 | +3:24.7 | ||||
(12.) | GOW Scott | 0+1 1+3 | 1+4 | 1:06:10.0 | +4:45.9 | ||||
13. | 18 | JAPONSKO | 2+14 | 1:06:16.8 | +4:52.7 | 190 | |||
(17.) | TACHIZAKI Fuyuko | 0+1 0+1 | 0+2 | 16:56.5 | +1:21.1 | ||||
(14.) | MAEDA Sari | 0+0 2+3 | 2+3 | 34:50.0 | +2:48.9 | ||||
(13.) | KOBONOKI Tsukasa | 0+1 0+2 | 0+3 | 50:08.2 | +3:25.6 | ||||
(13.) | OZAKI Kosuke | 0+3 0+3 | 0+6 | 1:06:16.8 | +4:52.7 | ||||
14. | 24 | BULHARSKO | 1+13 | 1:06:42.4 | +5:18.3 | 180 | |||
(6.) | TODOROVA Milena | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:15.7 | +40.3 | ||||
(10.) | KADEVA Daniela | 0+1 0+2 | 0+3 | 34:03.7 | +2:02.6 | ||||
(7.) | ILIEV Vladimir | 0+1 0+2 | 0+3 | 49:11.4 | +2:28.8 | ||||
(14.) | GERDZHIKOV Dimitar | 1+3 0+3 | 1+6 | 1:06:42.4 | +5:18.3 | ||||
15. | 10 | ŠVAJČIARSKO | 3+16 | 1:07:07.8 | +5:43.7 | 170 | |||
(10.) | CADURISCH Irene | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:22.6 | +47.2 | ||||
(16.) | GASPARIN Selina | 0+3 2+3 | 2+6 | 34:57.8 | +2:56.7 | ||||
(15.) | JAEGER Martin | 0+2 0+3 | 0+5 | 50:47.5 | +4:04.9 | ||||
(15.) | FINELLO Jeremy | 0+1 1+3 | 1+4 | 1:07:07.8 | +5:43.7 | ||||
16. | 19 | SLOVENSKO | + kolo | 160 | |||||
(12.) | FIALKOVA Paulina | 0+0 0+2 | 0+2 | 16:26.7 | +51.3 | ||||
(18.) | FIALKOVA Ivona | 0+1 2+3 | 2+4 | 35:17.1 | +3:16.0 | ||||
(16.) | SIMA Michal | 0+2 0+0 | 0+2 | 50:52.8 | +4:10.2 | ||||
(.) | BARTKO Simon | + kolo | |||||||
17. | 22 | KAZACHSTAN | + kolo | 150 | |||||
(15.) | VIŠNEVSKAJA Galina | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:46.3 | +1:10.9 | ||||
(17.) | BELCHENKO Yelizaveta | 0+2 0+1 | 0+3 | 34:59.0 | +2:57.9 | ||||
(.) | KIREYEV Vladislav | 0+1 0+1 | 0+2 | + kolo | |||||
(.) | MUKHIN Alexandr | + kolo | |||||||
18. | 21 | LOTYŠSKO | + kolo | 140 | |||||
(13.) | BENDIKA Baiba | 0+0 0+3 | 0+3 | 16:33.0 | +57.6 | ||||
(12.) | BULINA Sanita | 0+2 0+1 | 0+3 | 34:38.7 | +2:37.6 | ||||
(.) | PATRIJUKS Aleksandrs | 0+3 2+3 | 2+6 | + kolo | |||||
(.) | MISE Edgars | + kolo | |||||||
19. | 17 | POĽSKO | + kolo | 130 | |||||
(7.) | HOJNISZ-STAREGA Monika | 0+0 0+1 | 0+1 | 16:17.3 | +41.9 | ||||
(15.) | ZUK Kamila | 0+2 3+3 | 3+5 | 34:57.1 | +2:56.0 | ||||
(.) | GUZIK Grzegorz | 0+3 3+3 | 3+6 | + kolo | |||||
(.) | JAKIELA Tomasz | + kolo | |||||||
20. | 20 | .ltu. | LITVA | + kolo | 120 | ||||
(22.) | KOCERGINA Natalja | 0+1 0+3 | 0+4 | 17:35.3 | +1:59.9 | ||||
(22.) | LESCINSKAITE Gabriele | 0+1 0+0 | 0+1 | 36:06.7 | +4:05.6 | ||||
(.) | KAUKENAS Tomas | 0+1 0+2 | 0+3 | + kolo | |||||
(.) | STROLIA Vytautas | + kolo | |||||||
21. | 16 | ESTÓNSKO | + kolo | 110 | |||||
(19.) | OJA Regina | 0+3 0+1 | 0+4 | 17:22.7 | +1:47.3 | ||||
(20.) | LEHTLA Kadri | 0+1 0+0 | 0+1 | 35:51.3 | +3:50.2 | ||||
(.) | HELDNA Robert | 0+3 0+3 | 0+6 | + kolo | |||||
(.) | SIIMER Kristo | + kolo | |||||||
22. | 25 | .mda. | MOLDOVA | + kolo | 100 | ||||
(18.) | GHILENKO Alla | 0+0 0+1 | 0+1 | 17:04.5 | +1:29.1 | ||||
(21.) | STREMOUS Alina | 2+3 0+1 | 2+4 | 36:04.9 | +4:03.8 | ||||
(.) | USOV Mihail | + kolo | |||||||
(.) | MAGAZEEV Pavel | + kolo | |||||||
23. | 15 | SLOVINSKO | + kolo | 90 | |||||
(25.) | KLEMENCIC Polona | 0+3 2+3 | 2+6 | 18:28.2 | +2:52.8 | ||||
(.) | KLEMENCIC Ziva | 0+1 0+3 | 0+4 | + kolo | |||||
(.) | FAK Jakov | + kolo | |||||||
(.) | DOVZAN Miha | + kolo | |||||||
24. | 23 | RUMUNSKO | + kolo | 80 | |||||
(24.) | CHIRKOVA Elena | 0+2 0+2 | 0+4 | 18:08.1 | +2:32.7 | ||||
(.) | COTRUS Ana Larisa | 0+2 0+0 | 0+2 | + kolo | |||||
(.) | FLORE Raul | + kolo | |||||||
(.) | PUCHIANU Cornel | + kolo | |||||||
25. | 11 | FÍNSKO | + kolo | 70 | |||||
(23.) | EDER Mari | 0+3 1+3 | 1+6 | 17:54.3 | +2:18.9 | ||||
(.) | KINNUNEN Nastassia | 1+3 2+3 | 3+6 | + kolo | |||||
(.) | RANTA Jaakko | + kolo | |||||||
(.) | HARJULA Tuomas | + kolo |
Výsledky | |||||||||
1. | ECKHOFF Tiril | 1152 | |||||||
2. | ROEISELAND Marte Olsbu | 963 | -189 | ||||||
3. | PREUSS Franziska | 840 | -312 | ||||||
4. | OEBERG Hanna | 826 | -326 | ||||||
5. | WIERER Dorothea | 821 | -331 | ||||||
6. | HAUSER Lisa Theresa | 818 | -334 | ||||||
7. | ALIMBEKAVA Dzinara | 734 | -418 | ||||||
8. | TANDREVOLD Ingrid Landmark | 707 | -445 | ||||||
9. | CHEVALIER-BOUCHET Anais | 677 | -475 | ||||||
10. | HERRMANN Denise | 667 | -485 |
52. | FIALKOVA Paulina | 118 | -1034 | |
61. | FIALKOVA Ivona | 58 | -1094 |
Slovenský biatlon podporuje
VŠC Dukla
Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie v podmienkach rezortu ministerstva obrany. Aktuálne podporuje najväčšie biatlonové talenty, ale aj olympionikov v iných športoch ako Petra Vlhová, Jakub Grigar, Patrik Jány a mnoho ďalších.