Sjusjoen
28.11.
štvrtok
11:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Sjusjoen
28.11.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Sjusjoen
30.11.
sobota
11:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Östersund
30.11.
sobota
13:10
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Sjusjoen
30.11.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Östersund
30.11.
sobota
15:00
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Sjusjoen
01.12.
nedeľa
10:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Sjusjoen
01.12.
nedeľa
12:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Östersund
01.12.
nedeľa
12:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Östersund
01.12.
nedeľa
15:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Val Ridanna
12.12.
štvrtok
15:00
SS
superšprint žien (finále)
Val Ridanna
12.12.
štvrtok
15:30
SS
superšprint mužov (finále)
Pokljuka
12.12.
štvrtok
IN
vytrvalost. preteky junioriek a juniorov
Hochfilzen
13.12.
piatok
11:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
13.12.
piatok
14:20
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Val Ridanna
14.12.
sobota
11:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
14.12.
sobota
11:30
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Val Ridanna
14.12.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Hochfilzen
14.12.
sobota
14:55
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Pokljuka
14.12.
sobota
SP
rýchlostné preteky junioriek a juniorov
Val Ridanna
15.12.
nedeľa
10:00
M6
veľký masový štart žien na 12 km
Val Ridanna
15.12.
nedeľa
12:00
M6
veľký masový štart mužov na 15 km
Hochfilzen
15.12.
nedeľa
12:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Hochfilzen
15.12.
nedeľa
14:15
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Pokljuka
15.12.
nedeľa
MR
miešané štafety junioriek a juniorov
Obertilliach
18.12.
streda
10:30
SI
skrátené vytrval. pr. mužov na 15 km
Obertilliach
18.12.
streda
13:45
SI
skrátené vytrval. pr. žien na 12,5 km
Martell
18.12.
streda
MR
miešané štafety juniorov a junioriek
Annecy LGB
19.12.
štvrtok
14:15
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
20.12.
piatok
11:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
20.12.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Annecy LGB
20.12.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Martell
20.12.
piatok
SP
rýchlostné preteky junioriek a juniorov
Obertilliach
21.12.
sobota
10:30
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Obertilliach
21.12.
sobota
12:30
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Annecy LGB
21.12.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Annecy LGB
21.12.
sobota
15:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Martell
21.12.
sobota
PU
stíhacie preteky junioriek a juniorov
Annecy LGB
22.12.
nedeľa
12:10
MS
masový štart mužov na 15 km
Annecy LGB
22.12.
nedeľa
14:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Oberhof
09.01.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Osrblie
10.01.
piatok
10:15
SP
skr. vytrval. preteky žien na 12,5 km
Osrblie
10.01.
piatok
13:45
SP
skr. vytrval. preteky mužov na 15 km
Oberhof
10.01.
piatok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
11.01.
sobota
12:00
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Oberhof
11.01.
sobota
14:15
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Lausanne
11.01.
sobota
IN
vytrvalostné pr. kadetiek a kadetov
Osrblie
12.01.
nedeľa
11:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Oberhof
12.01.
nedeľa
12:45
MS
masový štart žien na 12,5 km
Osrblie
12.01.
nedeľa
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
12.01.
nedeľa
14:30
MS
masový štart mužov na 15 km
Lausanne
12.01.
nedeľa
10:30
SR
single mix štafeta kadetiek a kadetov
Lausanne
14.01.
utorok
SP
rýchlostné preteky kadetiek a kadetov
Lausanne
15.01.
streda
10:30
MR
mix štafeta 2 kadetiek a 2 kadetov
Osrblie
15.01.
streda
11:00
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Osrblie
15.01.
streda
13:30
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Ruhpolding
15.01.
streda
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ruhpolding
16.01.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
17.01.
piatok
11:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
17.01.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ruhpolding
17.01.
piatok
14:30
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Osrblie
18.01.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
18.01.
sobota
12:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Ruhpolding
18.01.
sobota
14:15
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Ruhpolding
19.01.
nedeľa
12:15
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Ruhpolding
19.01.
nedeľa
14:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Pokljuka
23.01.
štvrtok
14:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Pokljuka
24.01.
piatok
14:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Pokljuka
25.01.
sobota
13:15
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Pokljuka
25.01.
sobota
15:00
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Osrblie
25.01.
sobota
1. kolo
SP
rýchlostné preteky - všetky kat.
Pokljuka
26.01.
nedeľa
12:15
MS
masový štart mužov na 15 km
Pokljuka
26.01.
nedeľa
15:00
MS
masový štart žien na 12,5 km
Lenzerheide
26.01.
nedeľa
IN
vytrvalostné pr. kadetov a kadetiek
Osrblie
26.01.
nedeľa
1. kolo
masový štart - všetky kat.
Lenzerheide
27.01.
pondel.
IN
vytrvalostné pr. juniorov a junioriek
Lenzerheide
28.01.
utorok
RL
štafetové preteky kadetov a kadetiek
Lenzerheide
29.01.
streda
RL
štafetové preteky juniorov a junioriek
Lenzerheide
31.01.
piatok
SP
rýchlostné preteky kadetov a kadetiek
Lenzerheide
01.02.
sobota
SP
rýchlostné preteky juniorov a junioriek
Osrblie
01.02.
sobota
2. kolo
SP
rýchlostné preteky - všetky kat.
Lenzerheide
02.02.
nedeľa
PU
stíhacie preteky kadetov a kadetiek
Lenzerheide
02.02.
nedeľa
PU
stíhacie preteky juniorov a junioriek
Osrblie
02.02.
nedeľa
2. kolo
masový štart - všetky kat.
Anterselva
13.02.
štvrtok
14:45
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Martell
13.02.
štvrtok
15:30
SS
superšprint mužov (finále)
Martell
13.02.
štvrtok
16:00
SS
superšprint žien (finále)
Anterselva
14.02.
piatok
14:45
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Martell
15.02.
sobota
11:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Martell
15.02.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Anterselva
15.02.
sobota
14:45
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
15.02.
sobota
M-SR
SP
rýchlostné preteky - všetky kat.
Martell
16.02.
nedeľa
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Martell
16.02.
nedeľa
12:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Anterselva
16.02.
nedeľa
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Anterselva
16.02.
nedeľa
15:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
16.02.
nedeľa
M-SR
IN
vytrvalostné preteky - všetky kat.
Anterselva
18.02.
utorok
14:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Anterselva
19.02.
streda
14:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Anterselva
20.02.
štvrtok
15:15
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Anterselva
22.02.
sobota
11:45
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Anterselva
22.02.
sobota
14:45
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Anterselva
23.02.
nedeľa
12:30
MS
masový štart žien na 12,5 km
Anterselva
23.02.
nedeľa
15:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Minsk-Raubichi
26.02.
streda
11:00
SS
kvalifikácia superšprintu mužov
Minsk-Raubichi
26.02.
streda
13:00
SS
kvalifikácia superšprintu žien
Minsk-Raubichi
26.02.
streda
15:30
SS
finále superšprintu mužov
Minsk-Raubichi
26.02.
streda
16:00
SS
finále superšprintu žien
Minsk-Raubichi
27.02.
štvrtok
12:00
SR
single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
Minsk-Raubichi
27.02.
štvrtok
15:00
MR
miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
Minsk-Raubichi
29.02.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Minsk-Raubichi
29.02.
sobota
13:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Osrblie
29.02.
sobota
3. kolo
SP
rýchlostné preteky - všetky kat.
Minsk-Raubichi
01.03.
nedeľa
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Minsk-Raubichi
01.03.
nedeľa
12:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Osrblie
01.03.
nedeľa
M-SR
MS
masový štart mužov aj žien
Minsk
04.03.
streda
10:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Minsk
04.03.
streda
13:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Minsk
05.03.
štvrtok
09:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Minsk
05.03.
štvrtok
12:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Nové Mesto
05.03.
štvrtok
17:35
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Minsk
06.03.
piatok
09:00
M6
veľký masový štart žien
Minsk
06.03.
piatok
11:30
M6
sveľký masový štart mužov
Nové Mesto
06.03.
piatok
17:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Arber
06.03.
piatok
SS
superšprinty juniorov a junioriek
Nové Mesto
07.03.
sobota
14:00
RL
štafetové preteky žien na 4x 6 km
Nové Mesto
07.03.
sobota
17:00
RL
štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
Arber
07.03.
sobota
SP
rýchlostné preteky juniorov a junioriek
Nové Mesto
08.03.
nedeľa
11:45
MS
masový štart žien na 12,5 km
Nové Mesto
08.03.
nedeľa
13:45
MS
masový štart mužov na 15 km
Hochfilzen
11.03.
streda
IN
vytrvalost. preteky juniorov a junioriek
Kontiolahti
12.03.
štvrtok
15:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Hochfilzen
12.03.
štvrtok
SP
rýchlostné preteky juniorov a junioriek
Kontiolahti
13.03.
piatok
15:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Kontiolahti
14.03.
sobota
13:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Kontiolahti
14.03.
sobota
15:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Holmenkollen
20.03.
piatok
13:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Holmenkollen
20.03.
piatok
16:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Holmenkollen
21.03.
sobota
14:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Holmenkollen
21.03.
sobota
16:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Holmenkollen
22.03.
nedeľa
14:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Holmenkollen
22.03.
nedeľa
16:00
MS
masový štart mužov na 15 km