Idre
25.11.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Idre
25.11.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Idre
27.11.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Östersund
27.11.
sobota
11:45
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Idre
27.11.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Östersund
27.11.
sobota
15:00
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Idre
28.11.
nedeľa
10:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Östersund
28.11.
nedeľa
11:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Idre
28.11.
nedeľa
12:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Östersund
28.11.
nedeľa
13:45
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Sjusjoen
01.12.
streda
10:00
SS
superšprint mužov (kvalifikácia + finále)
Sjusjoen
01.12.
streda
13:40
SS
superšprint žien (kvalifikácia + finále)
Östersund
02.12.
štvrtok
13:45
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Östersund
02.12.
štvrtok
16:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Sjusjoen
03.12.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Sjusjoen
03.12.
piatok
13:45
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Sjusjoen
04.12.
sobota
10:30
M6
veľký masový štart 60 mužov na 15 km
Östersund
04.12.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Sjusjoen
04.12.
sobota
13:30
M6
veľký masový štart 60 žien na 12 km
Östersund
04.12.
sobota
15:10
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Östersund
05.12.
nedeľa
12:35
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Östersund
05.12.
nedeľa
15:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Martell
10.12.
piatok
10:30
IN
vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
Hochfilzen
10.12.
piatok
11:25
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Martell
10.12.
piatok
14:00
IN
vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
Hochfilzen
10.12.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
11.12.
sobota
12:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Hochfilzen
11.12.
sobota
14:15
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Martell
12.12.
nedeľa
10:30
RL
štafetové preteky juniorov na 4 x 7,5 km
Hochfilzen
12.12.
nedeľa
11:45
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Martell
12.12.
nedeľa
14:00
RL
štafetové preteky junioriek na 4 x 6 km
Hochfilzen
12.12.
nedeľa
14:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Martell
15.12.
streda
10:30
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Martell
15.12.
streda
14:00
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Obertilliach
16.12.
štvrtok
10:30
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Obertilliach
16.12.
štvrtok
14:00
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Le Grand Bornand
16.12.
štvrtok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Martell
17.12.
piatok
10:30
MR
miešaná štafeta 4 x 6 km (2x Jy + 2x Ji)
Martell
17.12.
piatok
14:00
SR
single miešaná štafeta (juniorka + junior)
Le Grand Bornand
17.12.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
18.12.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Martell
18.12.
sobota
10:30
SS
superšprint junioriek (kvalifik. + finále)
Le Grand Bornand
18.12.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Obertilliach
18.12.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Martell
18.12.
sobota
14:00
SS
superšprint juniorov (kvalifikácia + finále)
Le Grand Bornand
18.12.
sobota
15:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Obertilliach
19.12.
nedeľa
10:30
MR
miešaná štafeta 4 x 6 km (2x Ž + 2x M)
Le Grand Bornand
19.12.
nedeľa
12:45
MS
masový štart žien na 12,5 km
Obertilliach
19.12.
nedeľa
13:30
SR
single miešaná štafeta (1x Ž + 1x M)
Le Grand Bornand
19.12.
nedeľa
14:45
MS
masový štart mužov na 15 km
Oberhof
07.01.
piatok
11:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
07.01.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Osrblie
08.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
08.01.
sobota
12:15
MR
miešaná štafeta 4 x 7,5 km (2x M + 2x Ž)
Osrblie
08.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Oberhof
08.01.
sobota
14:45
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Osrblie
09.01.
nedeľa
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Oberhof
09.01.
nedeľa
12:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
09.01.
nedeľa
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Oberhof
09.01.
nedeľa
14:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Osrblie
12.01.
streda
10:00
SI
skrátené vytrval. preteky žien na 12,5 km
Osrblie
12.01.
streda
14:00
SI
skrátené vytrval. preteky mužov na 15 km
Ruhpolding
12.01.
streda
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Pokljuka
13.01.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Pokljuka
13.01.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Ruhpolding
13.01.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
14.01.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ruhpolding
14.01.
piatok
14:30
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Osrblie
15.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Pokljuka
15.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Osrblie
15.01.
sobota
13:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Pokljuka
15.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Ruhpolding
15.01.
sobota
14:30
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Pokljuka
16.01.
nedeľa
10:30
MR
miešaná štafeta 4 x 7,5 km (2x Ji + 2x Jy)
Ruhpolding
16.01.
nedeľa
12:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Pokljuka
16.01.
nedeľa
14:00
SR
single miešaná štafeta (junior + juniorka)
Ruhpolding
16.01.
nedeľa
14:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Pokljuka
19.01.
streda
10:30
IN
vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
Pokljuka
19.01.
streda
14:00
IN
vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
Pokljuka
20.01.
štvrtok
10:30
SR
single miešaná štafeta (juniorka + junior)
Pokljuka
20.01.
štvrtok
14:00
MR
miešaná štafeta 4 x 7,5 km (2x Jy + 2x Ji)
Anterselva
20.01.
štvrtok
14:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Anterselva
21.01.
piatok
14:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Pokljuka
22.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Anterselva
22.01.
sobota
12:50
MS
masový štart mužov na 15 km
Pokljuka
22.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Anterselva
22.01.
sobota
15:00
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Osrblie
22.01.
sobota
SP
rýchlostné preteky - iba žiaci
Pokljuka
23.01.
nedeľa
10:30
PU
stíhacie preteky junioriek na 10 km
Anterselva
23.01.
nedeľa
12:15
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Pokljuka
23.01.
nedeľa
14:00
PU
stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
Anterselva
23.01.
nedeľa
15:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Osrblie
23.01.
nedeľa
PO
preteky obratnosti - iba žiaci
Arber
26.01.
streda
10:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Arber
26.01.
streda
14:00
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Arber
28.01.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Arber
28.01.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Arber
29.01.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Arber
29.01.
sobota
13:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Osrblie
29.01.
sobota
3. kolo
SP
rýchlostné preteky - dorast a dospelí
Arber
30.01.
nedeľa
10:30
MR
miešaná štafeta 4 x 7,5 km (2x M + 2x Ž)
Arber
30.01.
nedeľa
13:30
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Osrblie
30.01.
nedeľa
4. kolo
SP
rýchlostné preteky - dorast a dospelí
Nové Mesto n/M
03.02.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Nové Mesto n/M
03.02.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Peking
05.02.
sobota
10:00
MR
miešaná štafeta 4 x 6 km (2x Ž + 2x M)
Nové Mesto n/M
05.02.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Nové Mesto n/M
05.02.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
B. Bystrica
05.02.
sobota
5. kolo
SP
rýchlostné preteky - iba deti
B. Bystrica
06.02.
nedeľa
6. kolo
SP
rýchlostné preteky - iba deti
Peking
07.02.
pondel.
10:00
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Peking
08.02.
utorok
09:30
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Peking
11.02.
piatok
10:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Peking
12.02.
sobota
10:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Peking
13.02.
nedeľa
10:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Peking
13.02.
nedeľa
11:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Peking
15.02.
utorok
10:00
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Peking
16.02.
streda
08:45
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Peking
18.02.
piatok
08:00
MS
masový štart žien na 12,5 km
Peking
18.02.
piatok
10:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Osrblie
19.02.
sobota
SP
rýchlostné preteky - iba žiaci
Osrblie
20.02.
nedeľa
SP
vytrvalostné preteky - iba žiaci
Soldier Hollow
23.02.
streda
18:00
IN
vytrvalostné preteky kadetov na 12,5 km
Soldier Hollow
23.02.
streda
21:00
IN
vytrvalostné preteky kadetiek na 10 km
Soldier Hollow
24.02.
štvrtok
18:00
IN
vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
Soldier Hollow
24.02.
štvrtok
21:00
IN
vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
Soldier Hollow
25.02.
piatok
18:00
SP
rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
Soldier Hollow
25.02.
piatok
21:00
SP
rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
Soldier Hollow
26.02.
sobota
18:00
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Soldier Hollow
26.02.
sobota
21:00
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Osrblie
26.02.
sobota
MSR+RC
SP
rýchlostné preteky - všetky kategórie
Soldier Hollow
27.02.
nedeľa
18:00
PU
stíhacie preteky kadetiek na 7,5 km
Soldier Hollow
27.02.
nedeľa
19:00
PU
stíhacie preteky kadetov na 10 km
Soldier Hollow
27.02.
nedeľa
21:15
PU
stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
Soldier Hollow
27.02.
nedeľa
22:20
PU
stíhacie preteky junioriek na 10 km
Osrblie
27.02.
nedeľa
MSR+RC
IN
vytrvalostné preteky - všetky kategórie
Soldier Hollow
01.03.
utorok
18:00
RL
štafetové preteky kadetov na 3 x 7,5 km
Soldier Hollow
01.03.
utorok
21:00
RL
štafetové preteky kadetiek na 3 x 6 km
Soldier Hollow
02.03.
streda
18:00
RL
štafetové preteky juniorov na 4 x 7,5 km
Soldier Hollow
02.03.
streda
21:00
RL
štafetové preteky junioriek na 4 x 6 km
Lenzerheide
03.03.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Lenzerheide
03.03.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Kontiolahti
03.03.
štvrtok
14:30
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Kontiolahti
04.03.
piatok
14:30
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Lenzerheide
05.03.
sobota
10:00
SS
superšprint mužov (kvalifikácia + finále)
Kontiolahti
05.03.
sobota
12:45
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Lenzerheide
05.03.
sobota
13:40
SS
superšprint žien (kvalifikácia + finále)
Kontiolahti
05.03.
sobota
15:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
05.03.
sobota
MSR
SP
rýchlostné preteky - všetky kategórie
Lenzerheide
06.03.
nedeľa
10:30
M6
veľký masový štart 60 mužov na 15 km
Kontiolahti
06.03.
nedeľa
12:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Lenzerheide
06.03.
nedeľa
13:30
M6
veľký masový štart 60 žien na 12 km
Kontiolahti
06.03.
nedeľa
14:40
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
06.03.
nedeľa
MSR
MS
masový štart - všetky kategórie
Ridnaun
10.03.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ridnaun
10.03.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Otepää
10.03.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Otepää
11.03.
piatok
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ridnaun
12.03.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Ridnaun
12.03.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Otepää
12.03.
sobota
13:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Otepää
12.03.
sobota
15:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Ridnaun
13.03.
nedeľa
10:30
SR
single miešaná štafeta (žena + muž)
Otepää
13.03.
nedeľa
12:30
MR
miešaná štafeta 4 x 7,5 km (2x M + 2x Ž)
Ridnaun
13.03.
nedeľa
13:00
MR
miešaná štafeta 4 x 6 km (2x Ž + 2x M)
Otepää
13.03.
nedeľa
15:15
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Holmenkollen
18.03.
piatok
13:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Holmenkollen
18.03.
piatok
15:50
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Holmenkollen
19.03.
sobota
12:50
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Holmenkollen
19.03.
sobota
15:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Holmenkollen
20.03.
nedeľa
12:50
MS
masový štart žien na 12,5 km
Holmenkollen
20.03.
nedeľa
15:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Vuokatti
22.03.
utorok
11:40
SP
rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
Vuokatti
22.03.
utorok
14:20
SP
rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
Vuokatti
24.03.
štvrtok
09:00
IN
vytrvalostné preteky kadetiek na 10 km
Vuokatti
24.03.
štvrtok
11:50
IN
vytrvalostné preteky kadetov na 12,5 km
Vuokatti
25.03.
piatok
09:00
MR
miešaná štafeta 4 x 6 km (2x Ky + 2x Ki)