Sjusjoen
24.11.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov ZRUŠENÉ
Sjusjoen
24.11.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien ZRUŠENÉ
Sjusjoen
26.11.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov ZRUŠENÉ
Sjusjoen
26.11.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien ZRUŠENÉ
Sjusjoen
27.11.
nedeľa
10:30
MR
veľká mix štafeta ZRUŠENÁ
Sjusjoen
27.11.
nedeľa
13:30
SR
single miešaná štafeta ZRUŠENÁ
Idre
29.11.
utorok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Kontiolahti
29.11.
utorok
13:15
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Idre
29.11.
utorok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Idre
30.11.
streda
10:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Idre
30.11.
streda
13:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Kontiolahti
30.11.
streda
13:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Kontiolahti
01.12.
štvrtok
11:00
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Kontiolahti
01.12.
štvrtok
13:35
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Idre
03.12.
sobota
10:00
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Kontiolahti
03.12.
sobota
10:45
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Idre
03.12.
sobota
13:30
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Kontiolahti
03.12.
sobota
13:45
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Idre
04.12.
nedeľa
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Kontiolahti
04.12.
nedeľa
12:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Idre
04.12.
nedeľa
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Kontiolahti
04.12.
nedeľa
14:15
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Martell
08.12.
štvrtok
11:00
SP
rýchlostné preteky dievčat na 7,5 km
Martell
08.12.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky chlapcov na 10 km
Hochfilzen
08.12.
štvrtok
14:10
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Hochfilzen
09.12.
piatok
13:45
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Martell
10.12.
sobota
09:30
SS
superšprint dievčat (finále 11:20)
Hochfilzen
10.12.
sobota
11:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Hochfilzen
10.12.
sobota
13:40
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Martell
10.12.
sobota
13:40
SS
superšprint chlapcov (finále 15:20)
Martell
11.12.
nedeľa
11:00
M6
veľký masový štart 60 dievčat na 9 km
Hochfilzen
11.12.
nedeľa
11:30
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Martell
11.12.
nedeľa
14:00
M6
veľký masový štart 60 chlapcov na 12 km
Hochfilzen
11.12.
nedeľa
14:15
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Obertilliach
14.12.
streda
10:30
IN
vytrvalostné preteky chlapcov na 15 km
Obertilliach
14.12.
streda
14:00
IN
vytrvalostné preteky dievčat na 12,5 km
Ridnaun
15.12.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Ridnaun
15.12.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Le Grand Bornand
15.12.
štvrtok
14:10
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
16.12.
piatok
10:30
MR
mix štafeta (dve dievčatá + dvaja chlapci)
Obertilliach
16.12.
piatok
14:00
SR
single miešaná štafeta (dievča + chlapec)
Le Grand Bornand
16.12.
piatok
14:15
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ridnaun
17.12.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Obertilliach
17.12.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky chlapcov na 10 km
Le Grand Bornand
17.12.
sobota
12:10
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Ridnaun
17.12.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Obertilliach
17.12.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky dievčat na 7,5 km
Le Grand Bornand
17.12.
sobota
14:15
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Ridnaun
18.12.
nedeľa
10:30
M6
veľký masový štart 60 mužov na 15 km
Le Grand Bornand
18.12.
nedeľa
12:10
MS
masový štart mužov na 15 km
Ridnaun
18.12.
nedeľa
13:15
M6
veľký masový štart 60 žien na 12 km
Le Grand Bornand
18.12.
nedeľa
14:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Osrblie
05.01.
štvrtok
10:00
SS
superšprint žien (finále 11:50)
Osrblie
05.01.
štvrtok
13:40
SS
superšprint mužov (finále 15:20)
Pokljuka
05.01.
štvrtok
14:20
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Pokljuka
06.01.
piatok
14:20
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
07.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Pokljuka
07.01.
sobota
11:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Osrblie
07.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Pokljuka
07.01.
sobota
14:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
08.01.
nedeľa
10:30
MR
veľká mix štafeta (dvaja muži + dve ženy)
Pokljuka
08.01.
nedeľa
11:30
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Osrblie
08.01.
nedeľa
13:30
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Pokljuka
08.01.
nedeľa
14:25
MR
veľká mix štafeta (dvaja muži + dve ženy)
Ruhpolding
11.01.
streda
14:10
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Ruhpolding
12.01.
štvrtok
14:10
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Pokljuka
13.01.
piatok
10:00
SI
skrátené vytrval. preteky mužov na 15 km
Pokljuka
13.01.
piatok
14:00
SI
skrátené vytrval. preteky žien na 12,5 km
Ruhpolding
13.01.
piatok
14:25
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Pokljuka
14.01.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Pokljuka
14.01.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ruhpolding
14.01.
sobota
14:25
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Osrblie
14.01.
sobota
3. kolo
SP
rýchlostné preteky - všetky kategórie
Pokljuka
15.01.
nedeľa
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Ruhpolding
15.01.
nedeľa
12:30
MS
masový štart mužov na 15 km
Pokljuka
15.01.
nedeľa
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Ruhpolding
15.01.
nedeľa
14:45
MS
masový štart žien na 12,5 km
Osrblie
15.01.
nedeľa
4. kolo
MS
masový štart - všetky kategórie
Anterselva
19.01.
štvrtok
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Anterselva
20.01.
piatok
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Anterselva
21.01.
sobota
13:00
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Anterselva
21.01.
sobota
15:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Anterselva
22.01.
nedeľa
11:45
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Anterselva
22.01.
nedeľa
14:30
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Forni Avoltri
24.01.
utorok
10:00
SP
rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
Forni Avoltri
24.01.
utorok
13:30
SP
rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
Lenzerheide
25.01.
streda
10:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Lenzerheide
25.01.
streda
14:00
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Forni Avoltri
26.01.
štvrtok
10:00
IN
vytrvalostné preteky kadetov na 12,5 km
Forni Avoltri
26.01.
štvrtok
13:30
IN
vytrvalostné preteky kadetiek na 10 km
Lenzerheide
27.01.
piatok
10:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Lenzerheide
27.01.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Forni Avoltri
28.01.
sobota
10:00
MR
mix štafeta (dvaja kadeti a dve kadetky)
Lenzerheide
28.01.
sobota
10:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Lenzerheide
28.01.
sobota
13:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Lenzerheide
29.01.
nedeľa
10:30
MR
veľká mix štafeta (dve ženy + dvaja muži)
Lenzerheide
29.01.
nedeľa
13:30
SR
single miešaná štafeta (žena + muž)
Obertilliach
02.02.
štvrtok
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
02.02.
štvrtok
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Obertilliach
04.02.
sobota
10:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Obertilliach
04.02.
sobota
14:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Osrblie
04.02.
sobota
5. kolo
SP
rýchlostné preteky - dorast, dospelí
Osrblie
05.02.
nedeľa
MSR
IN
vytrvalostné preteky - dorast, dospelí
Haanja
08.02.
streda
11:00
SP
rýchlostné preteky dievčat na 7,5 km
Haanja
08.02.
streda
14:00
SP
rýchlostné preteky chlapcov na 10 km
Oberhof
08.02.
streda
14:45
MR
veľká mix štafeta (dve ženy + dvaja muži)
Haanja
10.02.
piatok
11:00
SP
rýchlostné preteky dievčat na 7,5 km
Haanja
10.02.
piatok
14:00
SP
rýchlostné preteky chlapcov na 10 km
Oberhof
10.02.
piatok
14:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Haanja
11.02.
sobota
11:00
RL
štafetové preteky dievčat na 4 x 6 km
Haanja
11.02.
sobota
14:00
RL
štafetové preteky chlapcov na 4 x 7,5 km
Oberhof
11.02.
sobota
14:30
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
11.02.
sobota
3. kolo
SP
rýchlostné preteky - žiaci
Oberhof
12.02.
nedeľa
13:25
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Oberhof
12.02.
nedeľa
15:30
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Osrblie
12.02.
nedeľa
4. kolo
MS
masový štart - žiaci
Oberhof
14.02.
utorok
14:30
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Madona
15.02.
streda
10:00
IN
vytrvalostné preteky chlapcov na 15 km
Madona
15.02.
streda
13:30
IN
vytrvalostné preteky dievčat na 12,5 km
Oberhof
15.02.
streda
14:30
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Madona
16.02.
štvrtok
10:30
MR
mix štafeta (dvaja chlapci + dve dievčatá)
Madona
16.02.
štvrtok
14:00
SR
single miešaná štafeta (chlapec + dievča)
Oberhof
16.02.
štvrtok
15:10
SR
single miešaná štafeta (žena + muž)
Madona
18.02.
sobota
10:00
SP
rýchlostné preteky chlapcov na 10 km
Oberhof
18.02.
sobota
11:45
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Madona
18.02.
sobota
13:30
SP
rýchlostné preteky dievčat na 7,5 km
Oberhof
18.02.
sobota
15:00
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Madona
19.02.
nedeľa
11:00
PU
stíhacie preteky chlapcov na 12,5 km
Oberhof
19.02.
nedeľa
12:30
MS
masový štart mužov na 15 km
Madona
19.02.
nedeľa
14:00
PU
stíhacie preteky dievčat na 10 km
Oberhof
19.02.
nedeľa
15:15
MS
masový štart žien na 12,5 km
Canmore
25.02.
sobota
20:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Canmore
25.02.
sobota
23:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Osrblie
25.02.
sobota
MSR
SP
rýchlostné preteky - všetky kategórie
Canmore
26.02.
nedeľa
18:30
SS
superšprint žien (finále 20:20)
Canmore
26.02.
nedeľa
22:10
SS
superšprint mužov (finále 23:50)
Osrblie
26.02.
sobota
MSR
MS
masový štart - všetky kategórie
Canmore
28.02.
utorok
19:00
M6
veľký masový štart 60 žien na 12 km
Canmore
28.02.
utorok
21:45
M6
veľký masový štart 60 mužov na 15 km
Canmore
01.03.
streda
19:00
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Canmore
01.03.
streda
22:30
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Nové Mesto n/M
02.03.
štvrtok
16:10
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Nové Mesto n/M
03.03.
piatok
16:10
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Canmore
03.03.
piatok
19:00
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Canmore
03.03.
piatok
21:30
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Ščučinsk
04.03.
sobota
08:00
MR
mix štafeta (dve kadetky + dvaja kadeti)
Ščučinsk
04.03.
sobota
11:00
MR
mix štafeta (dve juniorky + dvaja juniori)
Nové Mesto n/M
04.03.
sobota
13:50
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Nové Mesto n/M
04.03.
sobota
15:45
PU
stíhacie preteky žien na 10 km
Canmore
04.03.
sobota
18:30
MR
veľká mix štafeta (dvaja muži + dve ženy)
Canmore
04.03.
sobota
21:30
SR
single miešaná štafeta (muž + žena)
Osrblie
04.03.
sobota
5. kolo
SP
rýchlostné preteky - žiaci
Ščučinsk
05.03.
nedeľa
08:00
IN
vytrvalostné preteky kadetiek na 10 km
Ščučinsk
05.03.
nedeľa
11:00
IN
vytrvalostné preteky kadetov na 12,5 km
Nové Mesto n/M
05.03.
nedeľa
11:30
MR
veľká mix štafeta (dve ženy + dvaja muži)
Nové Mesto n/M
05.03.
nedeľa
15:15
SR
single miešaná štafeta (žena + muž)
Osrblie
05.03.
nedeľa
MSR
IN
vytrvalostné preteky - žiaci
Ščučinsk
06.03.
pondel.
08:00
IN
vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
Ščučinsk
06.03.
pondel.
11:00
IN
vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
Ščučinsk
07.03.
utorok
08:00
RL
štafetové preteky kadetiek na 3 x 6 km
Ščučinsk
07.03.
utorok
11:00
RL
štafetové preteky kadetov na 3 x 7,5 km
Ščučinsk
08.03.
streda
08:00
RL
štafetové preteky junioriek na 4 x 6 km
Ščučinsk
08.03.
streda
11:00
RL
štafetové preteky juniorov na 4 x 7,5 km
Östersund
09.03.
štvrtok
13:15
IN
vytrvalostné preteky žien na 15 km
Östersund
09.03.
štvrtok
16:20
IN
vytrvalostné preteky mužov na 20 km
Ščučinsk
10.03.
piatok
08:00
SP
rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
Ščučinsk
10.03.
piatok
11:00
SP
rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
Ščučinsk
11.03.
sobota
08:00
SP
rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
Ščučinsk
11.03.
sobota
11:00
SP
rýchlostné preteky juniorov na 10 km
Östersund
11.03.
sobota
14:00
RL
štafetové preteky žien na 4 x 6 km
Östersund
11.03.
sobota
16:30
RL
štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
Ščučinsk
12.03.
nedeľa
06:00
PU
stíhacie preteky kadetiek na 7,5 km
Ščučinsk
12.03.
nedeľa
07:00
PU
stíhacie preteky kadetov na 10 km
Ščučinsk
12.03.
nedeľa
09:15
PU
stíhacie preteky junioriek na 10 km
Ščučinsk
12.03.
nedeľa
10:20
PU
stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
Östersund
12.03.
nedeľa
13:00
MS
masový štart žien na 12,5 km
Östersund
12.03.
nedeľa
16:00
MS
masový štart mužov na 15 km
Holmenkollen
16.03.
štvrtok
15:15
SP
rýchlostné preteky mužov na 10 km
Holmenkollen
18.03.
sobota
12:45
PU
stíhacie preteky mužov na 12,5 km
Holmenkollen
18.03.
sobota
15:00
SP
rýchlostné preteky žien na 7,5 km
Holmenkollen
19.03.
nedeľa
12:50
MS
masový štart mužov na 15 km
Holmenkollen
19.03.
nedeľa
15:10
MS
masový štart žien na 12,5 km