ICJ 21/22: single miešaná štafeta (juniorka + junior) | |||||
Martell | piatok, 17. decembra 2021, 14:00 | ? km/h | |||
? | ? ºC | ||||
počas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút |
IBU pohár juniorov 2021/2022 v Martelli (2. kolo): single miešaná štafeta juniorky a juniora
Výsledky | ||||||||||||||
1. | 4 | POĽSKO | 0+7 | 45:11.7 | 0.0 | 420 | ||||||||
(5.) | STANEK Patrycja | 0+1 0+3 | 0+4 | 10:47.4 | +6.8 | |||||||||
(4.) | ZAWOL Marcin | 0+0 0+2 | 0+2 | 20:19.9 | +24.2 | |||||||||
(1.) | STANEK Patrycja | 0+0 0+1 | 0+1 | 30:39.6 | 0.0 | |||||||||
(1.) | ZAWOL Marcin | 0+0 0+0 | 0+0 | 45:11.7 | 0.0 | |||||||||
2. | 8 | RUSKO | 1+13 | 45:46.0 | +34.3 | 390 | ||||||||
(9.) | KALININA Ľubov | 1+3 0+3 | 1+6 | 11:15.8 | +35.2 | |||||||||
(6.) | JEMERCHONOV Jevgenij | 0+0 0+0 | 0+0 | 20:23.5 | +27.8 | |||||||||
(2.) | KALININA Ľubov | 0+2 0+2 | 0+4 | 31:01.5 | +21.9 | |||||||||
(2.) | JEMERCHONOV Jevgenij | 0+3 0+0 | 0+3 | 45:46.0 | +34.3 | |||||||||
3. | 2 | TALIANSKO | 1+9 | 45:56.9 | +45.2 | 360 | ||||||||
(4.) | TRABUCCHI Martina | 0+0 0+2 | 0+2 | 10:47.1 | +6.5 | |||||||||
(1.) | LEONESIO Iacopo | 0+1 0+0 | 0+1 | 19:55.7 | 0.0 | |||||||||
(5.) | TRABUCCHI Martina | 0+3 1+3 | 1+6 | 31:28.8 | +49.2 | |||||||||
(3.) | LEONESIO Iacopo | 0+0 0+0 | 0+0 | 45:56.9 | +45.2 | |||||||||
4. | 3 | UKRAJINA | 1+7 | 45:57.4 | +45.7 | 330 | ||||||||
(2.) | HORODNA Julia | 0+0 0+0 | 0+0 | 10:41.8 | +1.2 | |||||||||
(3.) | MANDZYN Vitalii | 0+0 0+2 | 0+2 | 20:18.8 | +23.1 | |||||||||
(3.) | HORODNA Julia | 0+0 0+2 | 0+2 | 31:07.0 | +27.4 | |||||||||
(4.) | MANDZYN Vitalii | 0+0 1+3 | 1+3 | 45:57.4 | +45.7 | |||||||||
5. | 1 | NEMECKO | 1+10 | 46:32.8 | +1:21.1 | 310 | ||||||||
(1.) | KASTL Selina Marie | 0+0 0+1 | 0+1 | 10:40.6 | 0.0 | |||||||||
(5.) | NOACK Moritz | 0+0 0+3 | 0+3 | 20:21.0 | +25.3 | |||||||||
(4.) | KASTL Selina Marie | 0+2 0+1 | 0+3 | 31:16.2 | +36.6 | |||||||||
(5.) | NOACK Moritz | 0+0 1+3 | 1+3 | 46:32.8 | +1:21.1 | |||||||||
6. | 6 | SLOVINSKO | 0+14 | 47:43.2 | +2:31.5 | 290 | ||||||||
(8.) | MARIČ Kaja | 0+3 0+1 | 0+4 | 11:03.7 | +23.1 | |||||||||
(7.) | REPNIK Matič | 0+2 0+2 | 0+4 | 20:49.7 | +54.0 | |||||||||
(6.) | MARIČ Kaja | 0+1 0+1 | 0+2 | 31:43.0 | +1:03.4 | |||||||||
(6.) | REPNIK Matič | 0+1 0+3 | 0+4 | 47:43.2 | +2:31.5 | |||||||||
7. | 7 | RAKÚSKO | 5+13 | 48:00.2 | +2:48.5 | 270 | ||||||||
(3.) | ROTHSCHOPF Lea | 0+1 0+1 | 0+2 | 10:42.5 | +1.9 | |||||||||
(8.) | HECHENBERGER Andreas | 0+0 2+3 | 2+3 | 20:51.1 | +55.4 | |||||||||
(7.) | ROTHSCHOPF Lea | 0+1 1+3 | 1+4 | 32:00.8 | +1:21.2 | |||||||||
(7.) | HECHENBERGER Andreas | 0+1 2+3 | 2+4 | 48:00.2 | +2:48.5 | |||||||||
8. | 12 | ČESKO | 4+11 | 48:23.5 | +3:11.8 | 250 | ||||||||
(6.) | OTCOVSKÁ Kristýna | 0+1 0+0 | 0+1 | 10:49.5 | +8.9 | |||||||||
(2.) | KABRDA Josef | 0+0 0+1 | 0+1 | 20:09.3 | +13.6 | |||||||||
(8.) | OTCOVSKÁ Kristýna | 0+3 1+3 | 1+6 | 32:22.0 | +1:42.4 | |||||||||
(8.) | KABRDA Josef | 3+3 0+0 | 3+3 | 48:23.5 | +3:11.8 | |||||||||
9. | 5 | ŠVAJČIARSKO | 3+15 | 48:46.9 | +3:35.2 | 230 | ||||||||
(7.) | ARNET Chiara | 0+0 0+3 | 0+3 | 10:54.8 | +14.2 | |||||||||
(10.) | DAUPHIN Valentin | 0+2 2+3 | 2+5 | 21:40.9 | +1:45.2 | |||||||||
(9.) | ARNET Chiara | 0+0 0+2 | 0+2 | 32:51.2 | +2:11.6 | |||||||||
(9.) | DAUPHIN Valentin | 0+2 1+3 | 1+5 | 48:46.9 | +3:35.2 | |||||||||
10. | 9 | ESTÓNSKO | 2+15 | 49:52.0 | +4:40.3 | 220 | ||||||||
(10.) | HEINSOO Demi | 0+1 0+1 | 0+2 | 11:17.2 | +36.6 | |||||||||
(9.) | EPNER Markus Rene | 0+0 2+3 | 2+3 | 21:28.9 | +1:33.2 | |||||||||
(10.) | HEINSOO Demi | 0+3 0+3 | 0+6 | 34:08.2 | +3:28.6 | |||||||||
(10.) | EPNER Markus Rene | 0+3 0+1 | 0+4 | 49:52.0 | +4:40.3 | |||||||||
11. | 11 | RUMUNSKO | 1+17 | 50:54.5 | +5:42.8 | 210 | ||||||||
(11.) | RIMBEU Adelina | 0+2 0+2 | 0+4 | 12:11.1 | +1:30.5 | |||||||||
(11.) | GRUMEZA Robert | 0+2 0+1 | 0+3 | 21:59.5 | +2:03.8 | |||||||||
(11.) | RIMBEU Adelina | 0+2 1+3 | 1+5 | 35:03.1 | +4:23.5 | |||||||||
(11.) | GRUMEZA Robert | 0+2 0+3 | 0+5 | 50:54.5 | +5:42.8 | |||||||||
12. | 14 | KAZACHSTAN | 2+17 | 51:39.1 | +6:27.4 | 200 | ||||||||
(12.) | KRYUKOVA Arina | 0+3 0+3 | 0+6 | 12:35.5 | +1:54.9 | |||||||||
(12.) | VDOVIN Semyon | 1+3 0+0 | 1+3 | 22:58.4 | +3:02.7 | |||||||||
(12.) | KRYUKOVA Arina | 0+2 1+3 | 1+5 | 35:50.8 | +5:11.2 | |||||||||
(12.) | VDOVIN Semyon | 0+3 0+0 | 0+3 | 51:39.1 | +6:27.4 | |||||||||
13. | 23 | MONGOLSKO | 4+16 | 53:10.3 | +7:58.6 | 190 | ||||||||
(15.) | DAVAADULAM Enkhchimeg | 2+3 1+3 | 3+6 | 13:47.6 | +3:07.0 | |||||||||
(16.) | ALTANKHUYAG Bilguun | 0+2 1+3 | 1+5 | 24:39.7 | +4:44.0 | |||||||||
(14.) | DAVAADULAM Enkhchimeg | 0+3 0+0 | 0+3 | 36:55.6 | +6:16.0 | |||||||||
(13.) | ALTANKHUYAG Bilguun | 0+2 0+0 | 0+2 | 53:10.3 | +7:58.6 | |||||||||
14. | 10 | BULHARSKO | 1+17 | 53:12.3 | +8:00.6 | 180 | ||||||||
(13.) | RADKOVSKA Lora | 0+3 1+3 | 1+6 | 12:44.1 | +2:03.5 | |||||||||
(13.) | VELIEV Zafer | 0+0 0+3 | 0+3 | 23:50.1 | +3:54.4 | |||||||||
(13.) | RADKOVSKA Lora | 0+1 0+2 | 0+3 | 36:06.3 | +5:26.7 | |||||||||
(14.) | VELIEV Zafer | 0+2 0+3 | 0+5 | 53:12.3 | +8:00.6 | |||||||||
15. | 20 | MOLDAVSKO | 2+5 | 53:44.3 | +8:32.6 | 170 | ||||||||
(16.) | CEBOTARI Antonia | 0+0 2+3 | 2+3 | 13:56.7 | +3:16.1 | |||||||||
(14.) | SENDREA Victor | 0+0 0+0 | 0+0 | 24:09.4 | +4:13.7 | |||||||||
(15.) | CEBOTARI Antonia | 0+0 0+0 | 0+0 | 37:03.4 | +6:23.8 | |||||||||
(15.) | SENDREA Victor | 0+0 0+2 | 0+2 | 53:44.3 | +8:32.6 | |||||||||
16. | 15 | LITVA | 4+20 | 54:23.6 | +9:11.9 | 160 | ||||||||
(14.) | URUMOVA Sara | 0+0 1+3 | 1+3 | 12:54.3 | +2:13.7 | |||||||||
(15.) | ALEKSANDROVAS Romualdas | 0+3 2+3 | 2+6 | 24:13.4 | +4:17.7 | |||||||||
(16.) | URUMOVA Sara | 0+3 0+2 | 0+5 | 37:08.7 | +6:29.1 | |||||||||
(16.) | ALEKSANDROVAS Romualdas | 1+3 0+3 | 1+6 | 54:23.6 | +9:11.9 | |||||||||
17. | 17 | GRÉCKO | 6+17 | 58:27.4 | +13:15.7 | 150 | ||||||||
(20.) | CHARALAMPIDOU Konstantina | 0+2 1+1 | 1+3 | 15:08.5 | +4:27.9 | |||||||||
(19.) | GASTIS Athanasios | 0+2 1+3 | 1+5 | 27:02.5 | +7:06.8 | |||||||||
(17.) | CHARALAMPIDOU Konstantina | 0+2 0+3 | 0+5 | 39:56.6 | +9:17.0 | |||||||||
(17.) | GASTIS Athanasios | 0+1 4+3 | 4+4 | 58:27.4 | +13:15.7 | |||||||||
18. | 13 | JUŽNÁ KÓREA | + kolo | 140 | ||||||||||
(17.) | PARK Huiyeon | 0+0 1+3 | 1+3 | 14:10.8 | +3:30.2 | |||||||||
(17.) | KIM Seongyun | 0+2 3+2 | 3+4 | 26:21.3 | +6:25.6 | |||||||||
(18.) | PARK Huiyeon | 0+0 1+3 | 1+3 | 40:35.2 | +9:55.6 | |||||||||
(.) | KIM Seongyun | + kolo | ||||||||||||
19. | 19 | TURECKO | + kolo | 130 | ||||||||||
(21.) | DEMIR Betul | 2+3 2+3 | 4+6 | 15:09.9 | +4:29.3 | |||||||||
(18.) | SENASLAN Harun | 0+2 1+3 | 1+5 | 27:01.6 | +7:05.9 | |||||||||
(19.) | DEMIR Betul | 1+3 1+3 | 2+6 | 41:45.1 | +11:05.5 | |||||||||
(.) | SENASLAN Harun | + kolo | ||||||||||||
20. | 21 | MAĎARSKO | + kolo | 120 | ||||||||||
(18.) | LACZKO Evelin-Vivien | 3+3 1+3 | 4+6 | 15:05.2 | +4:24.6 | |||||||||
(21.) | SZOLLOS Daniel | 4+3 2+3 | 6+6 | 29:30.1 | +9:34.4 | |||||||||
(.) | LACZKO Evelin-Vivien | + kolo | ||||||||||||
(.) | SZOLLOS Daniel | + kolo | ||||||||||||
21. | 18 | SERBIA | + kolo | 110 | ||||||||||
(19.) | HODZIC Dzenana | 1+3 2+2 | 3+5 | 15:05.8 | +4:25.2 | |||||||||
(20.) | DJORDJEVIČ Miloš | 1+3 0+1 | 1+4 | 28:15.6 | +8:19.9 | |||||||||
(.) | HODZIC Dzenana | + kolo | ||||||||||||
(.) | DJORDJEVIČ Miloš | + kolo | ||||||||||||
22. | 22 | SEVERNÉ MACEDÓNSKO | + kolo | 100 | ||||||||||
(22.) | DANOSKA Mihaela | 3+3 2+1 | 5+4 | 16:39.6 | +5:59.0 | |||||||||
(22.) | PEJCINOSKI Damjan | 0+3 1+3 | 1+6 | 29:43.4 | +9:47.7 | |||||||||
(.) | DANOSKA Mihaela | + kolo | ||||||||||||
(.) | PEJCINOSKI Damjan | + kolo | ||||||||||||
23. | 16 | BOSNA A HERCEGOVINA | + kolo | 90 | ||||||||||
(23.) | ŽIVKOVIČ Marija | 1+3 3+2 | 4+5 | 18:20.6 | +7:40.0 | |||||||||
(23.) | LALOVIČ Uroš | 2+3 2+2 | 4+5 | 31:05.8 | +11:10.1 | |||||||||
(.) | ŽIVKOVIČ Marija | + kolo | ||||||||||||
(.) | LALOVIČ Uroš | + kolo | ||||||||||||
všetky dáta pochádzajú od © IBU/SIWIDATA |
Priebežné poradie rebríčka národov juniorov | |||||||||
1. | POĽSKO | 1335 | |||||||
2. | NEMECKO | 1301 | -34 | ||||||
3. | UKRAJINA | 1243 | -92 | ||||||
4. | TALIANSKO | 1215 | -120 | ||||||
5. | ČESKO | 1115 | -220 | ||||||
6. | SLOVINSKO | 1071 | -264 | ||||||
7. | ŠVAJČIARSKO | 1004 | -331 | ||||||
8. | RUSKO | 990 | -345 | ||||||
9. | ESTÓNSKO | 973 | -362 | ||||||
10. | RAKÚSKO | 968 | -367 |
19. | SLOVENSKO | 328 | -1007 |
Priebežné poradie rebríčka národov junioriek | |||||||||
1. | NEMECKO | 1375 | |||||||
2. | TALIANSKO | 1353 | -22 | ||||||
3. | UKRAJINA | 1148 | -227 | ||||||
4. | POĽSKO | 1137 | -238 | ||||||
5. | RAKÚSKO | 1133 | -242 | ||||||
6. | SLOVINSKO | 1101 | -274 | ||||||
7. | ŠVAJČIARSKO | 1063 | -312 | ||||||
8. | RUSKO | 957 | -418 | ||||||
9. | RUMUNSKO | 779 | -596 | ||||||
10. | SLOVENSKO | 776 | -599 |
Slovenský biatlon podporuje
VŠC Dukla
Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie v podmienkach rezortu ministerstva obrany. Aktuálne podporuje najväčšie biatlonové talenty, ale aj olympionikov v iných športoch ako Petra Vlhová, Jakub Grigar, Patrik Jány a mnoho ďalších.