Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookies. Viac informácií.

Odmietnuť Súhlasím Podrobné nastavenie Prijať zvolené cookies
Nevyhnutne nutné cookies
Tieto cookies sú nevyhnutné pre fungovanie nášho webu a nemožno ich deaktivovať. Tieto súbory navyše prispievajú k bezpečnému a riadnemu využívaniu našich služieb.
Analytické cookies
Analytické cookies sú zhromažďované skriptom spoločnosti Google Inc., ktorá následne tieto dáta anonymizuje. Po anonymizácii sa už nejedná o osobné údaje, pretože anonymizované cookies nemožno priradiť konkrétnemu užívateľovi, resp. konkrétnej osobe. My pracujeme iba s cookies v anonymizovanej podobe.
Reklamné cookies
Reklamné cookies používame my alebo naši partneri, aby sme Vám mohli zobraziť vhodné obsahy alebo reklamy ako na našich stránkach, tak na stránkach tretích subjektov. Na základe týchto informácií nie je spravidla možná bezprostredná identifikácia Vašej osoby, pretože sú používané iba anonymizované údaje.
  • Ministerstvo sportu
  • Viessmann
  • MSM GROUP
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • NŠC
  • BBSK
  • Stefe SK
  • WellnessInn
  • Uynsports
  • Uvex
  • Uniqino
  • BDM
  • Kinetixx
  • Atex
  • Alpine Pro
Sezóna 2023/2024
Canmore
Soldier Hollow
Holmenkollen
Otepaa
Nové Mesto na Morave
Jakuszyce MEJ
Osrblie ME
Gangwoon OHM
Anterselva
Ruhpolding
Oberhof
Ridnaun ICJ
Pokljuka ICJ
Lenzerheide
Hochfilzen
Ostersund
Osrblie

1. kolo IC 23/24 v Kontiolahti: single miešaná štafeta ženy a muža

IC 23/24: single miešaná štafeta ženy a muža
svedsko Kontiolahti nedeľa, 3. decembra 2023, 14:00 vietor2 0 km/h
zlata medaila štafeta Nórska (1+10) teplota2 -17 ºC
Výsledky
1.1NÓRSKO1+1035:34.80.0420
(3.)ERDAL Karoline0+1 0+20+38:28.5+5.2
(5.)NEVLAND Martin0+0 1+31+316:35.5+19.7
(2.)ERDAL Karoline0+0 0+20+225:13.8+2.6
(1.)NEVLAND Martin0+1 0+10+235:34.80.0
2.3FRANCÚZSKO0+735:40.3+5.5390
(1.)BOTET Paula0+0 0+10+18:23.30.0
(1.)BROUTIER Remi0+1 0+00+116:15.80.0
(1.)BOTET Paula0+2 0+10+325:11.20.0
(2.)BROUTIER Remi0+1 0+10+235:40.3+5.5
3.6TALIANSKO0+1035:51.9+17.1360
(7.)SCATTOLO Sara0+1 0+10+28:50.6+27.3
(3.)CAPPELLARI Daniele0+0 0+20+216:30.4+14.6
(3.)SCATTOLO Sara0+2 0+10+325:25.7+14.5
(3.)CAPPELLARI Daniele0+0 0+30+335:51.9+17.1
4.4ŠVÉDSKO1+1036:05.2+30.4330
(4.)HALVARSSON Ella0+1 0+10+28:28.6+5.3
(6.)BRANDT Viktor0+0 1+31+316:44.6+28.8
(5.)HALVARSSON Ella0+0 0+20+225:36.6+25.4
(4.)BRANDT Viktor0+2 0+10+336:05.2+30.4
5.9ČESKO0+836:14.4+39.6310
(8.)OTCOVSKÁ Kristýna0+1 0+20+38:51.2+27.9
(4.)HORNIG Vítězslav0+0 0+10+116:30.8+15.0
(4.)OTCOVSKÁ Kristýna0+1 0+10+225:26.6+15.4
(5.)HORNIG Vítězslav0+1 0+10+236:14.4+39.6
6.5RAKÚSKO1+1136:40.7+1:05.9290
(2.)ZDOUC Dunja0+0 0+10+18:27.6+4.3
(2.)UNTERWEGER Dominic0+2 0+10+316:21.1+5.3
(6.)ZDOUC Dunja0+1 1+31+425:41.8+30.6
(6.)UNTERWEGER Dominic0+0 0+30+336:40.7+1:05.9
7.2NEMECKO0+836:48.2+1:13.4270
(11.)PUFF Johanna0+2 0+10+38:59.7+36.4
(8.)RIETHMUELLER Danilo0+1 0+10+217:08.5+52.7
(7.)PUFF Johanna0+0 0+20+226:05.6+54.4
(7.)RIETHMUELLER Danilo0+1 0+00+136:48.2+1:13.4
8.16KAZACHSTAN0+537:05.8+1:31.0250
(10.)POLTORANINA Olga0+0 0+10+18:54.2+30.9
(7.)AKIMOV Nikita0+1 0+10+216:47.4+31.6
(9.)POLTORANINA Olga0+1 0+00+126:27.6+1:16.4
(8.)AKIMOV Nikita0+0 0+10+137:05.8+1:31.0
9.10SPOJENÉ ŠTÁTY1+1137:18.1+1:43.3230
(16.)CASTONGUAY Grace0+3 1+31+69:49.4+1:26.1
(11.)BONACCI Vincent0+1 0+10+217:28.4+1:12.6
(11.)CASTONGUAY Grace0+1 0+00+126:48.2+1:37.0
(9.)BONACCI Vincent0+1 0+10+237:18.1+1:43.3
10.7UKRAJINA0+737:20.1+1:45.3220
(13.)PRYCHODKO Ksenija0+2 0+00+29:12.6+49.3
(9.)BOROVYK Roman0+1 0+20+317:14.1+58.3
(8.)PRYCHODKO Ksenija0+0 0+00+026:22.3+1:11.1
(10.)BOROVYK Roman0+2 0+00+237:20.1+1:45.3
11.11POĽSKO0+1338:08.0+2:33.2210
(12.)SKROBISZEWSKA Barbara0+1 0+10+28:59.8+36.5
(14.)SKORUSA Wojciech0+3 0+30+617:45.6+1:29.8
(12.)SKROBISZEWSKA Barbara0+0 0+00+026:55.0+1:43.8
(11.)SKORUSA Wojciech0+2 0+30+538:08.0+2:33.2
12.24ČÍNA0+1039:05.4+3:30.6200
(9.)CHU Yuanmeng0+0 0+00+08:52.1+28.8
(10.)ZHU Zhenyu0+0 0+30+317:15.2+59.4
(10.)CHU Yuanmeng0+1 0+00+126:37.6+1:26.4
(12.)ZHU Zhenyu0+3 0+30+639:05.4+3:30.6
13.8ŠVAJČIARSKO3+1239:11.1+3:36.3190
(15.)VOLKEN Flurina0+2 1+31+59:31.8+1:08.5
(13.)BOVISI Sandro0+0 0+10+117:39.6+1:23.8
(15.)VOLKEN Flurina2+3 0+12+428:12.3+3:01.1
(13.)BOVISI Sandro0+0 0+20+239:11.1+3:36.3
14.19CHORVÁTSKO5+1239:19.4+3:44.6180
(6.)KOŽICA Anika0+0 0+10+18:40.4+17.1
(16.)CRNKOVIČ Kresimir0+1 4+34+418:08.9+1:53.1
(14.)KOŽICA Anika0+1 0+00+127:17.6+2:06.4
(14.)CRNKOVIČ Kresimir1+3 0+31+639:19.4+3:44.6
15.18JAPONSKO0+1139:19.6+3:44.8170
(14.)FUKUDA Hikaru0+1 0+10+29:22.3+59.0
(12.)OJIMA Kiyomasa0+1 0+10+217:39.2+1:23.4
(13.)FUKUDA Hikaru0+0 0+10+127:12.1+2:00.9
(15.)OJIMA Kiyomasa0+3 0+30+639:19.6+3:44.8
16.12FÍNSKO2+1140:14.8+4:40.0160
(5.)KUUTTINEN Heidi0+0 0+00+08:39.3+16.0
(15.)KLEMETTINEN Jimi0+1 1+31+417:56.6+1:40.8
(16.)KUUTTINEN Heidi0+1 1+31+428:25.6+3:14.4
(16.)KLEMETTINEN Jimi0+0 0+30+340:14.8+4:40.0
17.17BULHARSKO+ kolo150
(18.)ZDRAVKOVA Maria0+3 1+31+610:00.6+1:37.3
(18.)TODEV Blagoj1+3 0+31+619:13.1+2:57.3
(.)ZDRAVKOVA Maria0+3 0+20+5+ kolo
(.)TODEV Blagoj+ kolo
18.13LITVA+ kolo140
(20.)AUGULYTE Viktorija0+0 0+30+310:44.2+2:20.9
(17.)BANYS Linas0+0 0+10+118:33.4+2:17.6
(.)AUGULYTE Viktorija+ kolo
(.)BANYS Linas+ kolo
19.15ESTÓNSKO+ kolo130
(19.)TALIHAERM Johanna5+3 0+05+310:35.6+2:12.3
(20.)PERV Joosep1+3 0+11+419:32.2+3:16.4
(.)TALIHAERM Johanna+ kolo
(.)PERV Joosep+ kolo
20.14RUMUNSKO+ kolo120
(21.)RIMBEU Adelina3+3 0+03+310:49.4+2:26.1
(19.)PUCHIANU Cornel0+1 0+30+419:14.0+2:58.2
(.)RIMBEU Adelina+ kolo
(.)PUCHIANU Cornel+ kolo
21.20GRÉCKO+ kolo110
(17.)CHARALAMPIDOU Konstantina0+2 0+10+310:00.5+1:37.2
(.)GASTIS Athanasios1+3 0+11+4+ kolo
(.)CHARALAMPIDOU Konstantina+ kolo
(.)GASTIS Athanasios+ kolo
22.21BRAZÍLIA+ kolo100
(.)PICIN Mirlene0+2 3+23+4+ kolo
(.)SANTOS Victor+ kolo
(.)PICIN Mirlene+ kolo
(.)SANTOS Victor+ kolo
23.22BOSNA A HERCEGOVINA+ kolo90
(.)VOJINOVIČ Anastasija1+3 1+32+6+ kolo
(.)LALOVIČ Uroš+ kolo
(.)VOJINOVIČ Anastasija+ kolo
(.)LALOVIČ Uroš+ kolo
DNF23SEVERNÉ MACEDÓNSKO
(.)JOVANOVSKA Viktorija
(.)KORUNOSKI Pavle
(.)JOVANOVSKA Viktorija
(.)KORUNOSKI Pavle
všetky dáta pochádzajú od © IBU/SIWIDATA

Priebežné poradie rebríčka národov mužov (4/23)
1.NÓRSKO1333
2.NEMECKO1134-199
3.FRANCÚZSKO1114-219
4.ŠVÉDSKO1091-242
5.TALIANSKO986-347
6.RAKÚSKO932-401
7.FÍNSKO932-401
8.ČESKO844-489
9.ŠVAJČIARSKO826-507
10.UKRAJINA825-508
25.SLOVENSKO227-1106
 
Zobraziť

Priebežné poradie rebríčka národov žien (4/23)
1.NÓRSKO1292
2.FRANCÚZSKO1199-93
3.ŠVÉDSKO1154-138
4.NEMECKO1112-180
5.TALIANSKO1020-272
6.ČÍNA951-341
7.RAKÚSKO943-349
8.POĽSKO857-435
9.UKRAJINA844-448
10.FÍNSKO806-486
 
Zobraziť

Slovenský biatlon podporuje


Národné športové centrum
Národné športové centrum
Národné športové centrum je príspevková organizácia s právnou subjektivitou v zriaďovateľskej pôsobnosti ministerstva školstva. Vzdeláva športových odborníkov a športovcov. Snaží sa zvýšiť ich výkonnosť, ale i zdravotné zabezpečenie a diagnostiku trénovanosti.
Letné MS 2024

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Inštitucionálny & Generálny partner
logo ministerstvo sportu
09122018172133 704464074
Hlavní partneri
nsc
58
zelpo
Partneri
nsc
36
45
35
09122018172428 1377468692
45
35
45
45
45
Dodávatelia
46
46
35
49
49
45
35