• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

MS v letnom biatlone / MS na kolieskových lyžiach 2021: Nové Mesto na Morave

nmnm logo ceska republika NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ (Vyšočina aréna)
webova stranka nadmorská výška: 620 m kapacita štadióna: 8 000
ibu ikona nova MS: 1x (2013) svetový pohár: 5x
Nové Mesto 26.08. štvrtok 13:05 SS superšprint junioriek (kval. + finále)
  M. Remeňová 9., Z. Remeňová 24., Horvátová DNQ, J. Machyniaková DNQ, Kapustová DNQ
Nové Mesto 26.08. štvrtok 15:50 SS superšprint juniorov (kval. + finále)
  Sklenárik 18., Bury DNQ, Golian DNQ, Melicher DNQ, Ilavský DNQ
Nové Mesto 27.08. piatok 13:05 SS superšprint žien (kval. + finále)
  P. Fialková 5., I. Fialková 15., V. Machyniaková DNQ
Nové Mesto 27.08. piatok 15:50 SS superšprint mužov (kval. + finále)
  Šima 5., Baloga 9., Bartko 27., Hasilla DNQ
Nové Mesto 28.08. sobota 10:15 SP rýchlostné preteky junioriek na 6 km
  J. Machyniaková 13., Kapustová 19., M. Remeňová 23., Z. Remeňová 25.,  Horvátová 31.
Nové Mesto 28.08. sobota 12:00 SP rýchlostné preteky juniorov na 7,5 km
  Sklenárik 3., Golian 35., Melicher 44., Ilavský 46., Bury 49.
Nové Mesto 28.08. sobota 15:45 SP rýchlostné preteky žien na 6 km
  P. Fialková 8., I. Fialková 30., V. Machyniaková 42.
Nové Mesto 28.08. sobota 17:45 SP rýchlostné preteky mužov na 7,5 km
  Baloga 2., Šima 5., Hasilla 28., Bartko 50.
Nové Mesto 29.08. nedeľa 11:15 PU stíhacie preteky junioriek na 7,5 km
  Z. Remeňová 11., M. Remeňová 13., Kapustová 15., J. Machyniaková 17.,  Horvátová 26.
Nové Mesto 29.08. nedeľa 13:15 PU stíhacie preteky juniorov na 10 km
  Sklenárik 4., Golian 37., Melicher 39., Bury 42., Ilavský 43.
Nové Mesto 29.08. nedeľa 15:30 PU stíhacie preteky žien na 7,5 km
  P. Fialková 5., I. Fialková 18., V. Machyniaková 40.
Nové Mesto 29.08. nedeľa 17:15 PU stíhacie preteky mužov na 10 km
  Baloga 10., Šima 18., Hasilla 21., Bartko 37.
* DNQ - nekvalifikoval sa do finále...
lista stredisko
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50