Vážená biatlonová rodina, fanúšikovia biatlonu,
 
osud nášho milovaného športu nám nie je ľahostajný a záleží nám na tom, aby nie len prežil, ale napredoval. K tomu nutne potrebuje novú mediálno-marketingovú stratégiu, aby prenikal k čo najširšiemu okruhu ľudí a stával sa viac atraktívny nie len pre mladé talenty, ale aj sponzorov a médiá. 
 
Vytvorili sme značku Slovenský biatlon, ktorá nadviaže na päť rokov fungovania portálu Biatlon-Info.sk, ale výrazne sa rozvinie aj na sociálnych sieťach. Správ o slovenskom biatlone bude najviac v histórii. Okrem klasického spravodajstva na slovenskybiatlon.sk budeme tvoriť aj nové rubriky na webe, ale aj sociálnych sieťach. Tešiť sa môžete na zaujímavé Youtube videá, posty zo zákulisa na Facebooku či prvotriedne fotografie na Instagrame. Pripravujeme aj podcasty a množstvo tematických rubrík.
 
Ľuďom pôsobiacim v biatlone ďakujeme za spoluprácu a veríme, že nám budú v napĺňaní tejto novej vízie propagácie biatlonu pomáhať. Bude nás to stáť neuveriteľné množstvo fyzických i psychických síl s jasným cieľom - aby náš šport napredoval a na Olympijských hrách v Miláne 2026 (biatlonové súťaže sa odohrajú v Anterselve) sme nie len mohli postaviť štafety, ale mali šancu zabojovať aj o popredné výsledky.