• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Svetový pohár 21/22: rebríček národov

Klasifikované preteky:
1. Östersund, vytrvalostné preteky, 27. november 2021
2. Östersund, rýchlostné preteky, 28. november 2021
3. Östersund, rýchlostné preteky, 2. december 2021
4. Östersund, štafetové preteky, 4-5. december 2021
5. Hochfilzen, rýchlostné preteky, 10. december 2021
6. Hochfilzen, štafetové preteky, 11-12. december 2021
7. Annecy, rýchlostné preteky, 16-17. december 2021
8. Oberhof, rýchlostné preteky, 6-7. január 2022
9. Oberhof, miešaná štafeta 2+2, 8. január 2022
10. Oberhof, miešaná štafeta 1+1, 8. január 2022
11. Ruhpolding, rýchlostné preteky, 12-13. január 2022
12. Ruhpolding, štafetové preteky, 15. január 2022
13. Anterselva, vytrvalostné preteky, 20-21. január 2022
14. Anterselva, štafetové preteky, 22-23. január 2022
15. Kontiolahti, štafetové preteky, 3-4. marec 2022
16. Kontiolahti, rýchlostné preteky, 5. marec 2022
17. Otepää, rýchlostné preteky, 10-11. marec 2022
18. Otepää, miešaná štafeta 2+2, 13. marec 2022
19. Otepää, miešaná štafeta 1+1, 13. marec 2022
20. Oslo, rýchlostné preteky, 17-18. marec 2022
- aktualizácia rebríčkov prebieha vždy od 15 do 60 minút po pretekoch
Priebežné poradie rebríčka národov mužov SP
1.NÓRSKO4745
2.FRANCÚZSKO4671-74
3.RUSKO4671-74
4.NEMECKO4414-331
5.BIELORUSKO4008-737
6.ŠVÉDSKO3799-946
7.TALIANSKO3626-1119
8.UKRAJINA3615-1130
9.RAKÚSKO3204-1541
10.ŠVAJČIARSKO3101-1644
21.SLOVENSKO1711-3034
 
Zobraziť

Priebežné poradie rebríčka národov žien SP
1.FRANCÚZSKO4669
2.ŠVÉDSKO4622-47
3.NÓRSKO4325-344
4.BIELORUSKO4308-361
5.NEMECKO4227-442
6.RUSKO4212-457
7.ČESKO3643-1026
8.TALIANSKO3559-1110
9.UKRAJINA3545-1124
10.RAKÚSKO3342-1327
17.SLOVENSKO2120-2549
 
Zobraziť

Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50