osrblie logo slovensko BREZNO-OSRBLIE (Národné biatlonové centrum)
webova stranka nadmorská výška: 604 m kapacita štadióna: 3 000
ibu ikona nova MS: 1x (1997) svetový pohár: 8x
 
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 10:30 SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
  Sklenárik 28., Ottinger 39., Golian 91., Hubač 97., Cesnek 98., Kostelník 109.
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
  J. Machyniaková 46., Michaličková 48., M. Remeňová 71., Z. Remeňová 76., Smerčiaková 84., Kešeľáková 91.
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 10:30 PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
  Sklenárik 28., Ottinger 41.
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 13:00 PU stíhacie preteky žien na 10 km
  J. Machyniaková 42., Michaličková 57.
 
Brezno-Osrblie 17.02. streda 10:30 SI sk. vytrval. preteky žien na 12,5 km
  M. Remeňová 39., Smerčiaková 62., Horniaková 63., Skačanová 79., Kešeľáková 81.
 
Brezno-Osrblie 17.02. streda 14:00 SI skr. vytrval. preteky mužov na 15 km
  Gregor 83., Cesnek 89., Kostelník 93., Štrba 98.
 
Brezno-Osrblie 18.02. štvrtok 10:30 RL štafetové preteky žien na 4x 6 km
  Slovensko 8. (M. Remeňová, Smerčiaková, Horniaková, Skačanová)
 
Brezno-Osrblie 18.02. štvrtok 13:30 RL štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km
  Slovensko 17. (Cesnek, Gregor, Kostelník, Štrba)
 
Brezno-Osrblie 20.02. sobota 10:30 SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
  M. Remeňová 60., Horniaková 72., Skačanová 77., Smerčiaková 79., Kešeľáková 80.
 
Brezno-Osrblie 20.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
  Gregor 91., Kostelník 93., Cesnek 95., Štrba 97.
 
Brezno-Osrblie 21.02. nedeľa 10:30 PU stíhacie preteky žien na 10 km
  M. Remeňová 56.
 
Brezno-Osrblie 21.02. nedeľa 13:00 PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
 
clovek ikonkaSlováci v 3. kole IBU Cupu v Osrblí
 
smerciakova aneta   michalickova lucia   machyniakova j 21   remenova maria
             
remenova zuzana   Alena Kešeľáková   ottinger lukas   sklenarik tomas
             
hubac samuel   golian peter   Damián Cesnek   Viliam Kostelník
 
 
 
clovek ikonkaSlováci vo 4. kole IBU Cupu v Osrblí
 
smerciakova aneta   remenova maria   horniakova barbora   gregor matej
             
Alena Kešeľáková   Barbara Skačanová   Damián Cesnek   Viliam Kostelník
             
Pavol Štrba            
 
 
lista stredisko