MSJaK 2021: vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
rakusko Obertilliach nedeľa, 28. feb. 2021, 10:30   teplota2 ? ºC
zlata medaila ? vietor2 ? km/h
 
 
Slovenky
20 HORVÁTOVÁ Henrieta 10:40:00
46 MACHYNIAKOVÁ Júlia 10:53:00
55 REMEŇOVÁ Zuzana 10:57:30
76 MICHALIČKOVÁ Lucia 11:08:00
 
 
Štartová listina
1 BULINA Sandra 10:30:30
2 GARSO Jaquelyn 10:31:00
3 KLEMENČIČ Živa 10:31:30
4 BENED Camille 10:32:00
5 URUMOVA Sara 10:32:30
6 MIRZA Valentina 10:33:00
7 ŠEVČENKO Anastasia 10:33:30
8 VOBORNÍKOVÁ Tereza 10:34:00
9 PFNUER Franziska 10:34:30
10 PILCHUK Alina 10:35:00
11 SLETTEMARK Ukaleq Astri 10:35:30
12 PEIFFER Benita 10:36:00
13 FUKUDA Hikaru 10:36:30
14 PASSLER Rebecca 10:37:00
15 CVETANOVSKA Ana 10:37:30
16 ANDRAS Vivien-Bernadett 10:38:00
17 KERANEN Noora Kaisa 10:38:30
18 TUMUR Ariunbold 10:39:00
19 ARNEKLEIV Juni 10:39:30
20 HORVÁTOVÁ Henrieta 10:40:00
21 BALABANOVA Sofia 10:40:30
22 PONYA Sara 10:41:00
23 SKRIPKINA Alina 10:41:30
24 VOJINOVIC Anastasija 10:42:00
25 HORODNA Julija 10:42:30
26 GANDLER Anna 10:43:00
27 JOHANSSON Tilda 10:43:30
28 PICZURA Magda 10:44:00
29 BASERGA Amy 10:44:30
30 IVANOVA Amina 10:45:00
31 YEGOROVA Polina 10:45:30
32 MEIER Lea 10:46:00
33 HALVARSSON Ella 10:46:30
34 MATSUOKA Miyu 10:47:00
35 MARTON Eniko 10:47:30
36 OSL Lisa 10:48:00
37 TEPLÁ Eliška 10:48:30
38 BRAUN Mareike 10:49:00
39 GOWLING Gillian 10:49:30
40 DMITRENKO Kristina 10:50:00
41 VOZELJ Tais 10:50:30
42 OEYGARD Marit 10:51:00
43 OIKKONEN Sanni 10:51:30
44 KUDAJEVA Darja 10:52:00
45 TRABUCCHI Beatrice 10:52:30
46 MACHYNIAKOVÁ Júlia 10:53:00
47 LACZKO Evelin-Vivien 10:53:30
48 BULINA Sanita 10:54:00
49 WILSON Helen 10:54:30
50 JAKIELA Joanna 10:55:00
51 MUNKHBAT Doljinsuren 10:55:30
52 CHAUVEAU Sophie 10:56:00
53 WOODS Ariana 10:56:30
54 AUCHENTALLER Hannah 10:57:00
55 REMEŇOVÁ Zuzana 10:57:30
56 GORJEVA Anastasia 10:58:00
57 KARNICKAJA Natalia 10:58:30
58 PIVOVAROVA Nadezhda 10:59:00
59 OWREN Synne 10:59:30
60 OSTERMAN Erika 11:00:00
61 JANDOVÁ Tereza 11:00:30
62 VANCSA Szilvia 11:01:00
63 NIKKINEN Heidi 11:01:30
64 CHALYK Daryna 11:02:00
65 SPARK Lisa Maria 11:02:30
66 DAVAADULAM Enkhchimeg 11:03:00
67 BLACK Larissa 11:03:30
68 JUPPE Anna 11:04:00
69 GOLUBEVA Inese 11:04:30
70 KÖNIG Seraina 11:05:00
71 GEMBICKA Daria 11:05:30
72 BOTET Paula 11:06:00
73 BRAUN Sabrina 11:06:30
74 PEURALAHTI Seela 11:07:00
75 KASSENOVA Arna 11:07:30
76 MICHALIČKOVÁ Lucia 11:08:00
77 STANEK Patrycja 11:08:30
78 CSUTAK Andrea 11:09:00
79 ZNAKOVA Ilona 11:09:30
80 SELLERS Anna 11:10:00
81 BOLSTAD Hedda 11:10:30
82 BEAULIEU Sarah 11:11:00
83 POLEDNOVÁ Klára 11:11:30
84 HEIJDENBERG Anna-karin 11:12:00
85 PUCE Ieva 11:12:30
86 BRUNETTO Gaia 11:13:00
87 MOSKALENKO Oksana 11:13:30
88 WALLIMANN Lorena 11:14:00
89 ROTHSCHOPF Lea 11:14:30
90 BOUVARD Eve 11:15:00
 
 
lista kompletny program MSJaK