MSJaK 2021: vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
rakusko Obertilliach nedeľa, 28. feb. 2021, 13:30   teplota2 ? ºC
zlata medaila ? vietor2 ? km/h
 
 
Slováci
5 HUBAČ Samuel 13:32:30
43 GOLIAN Peter 13:51:30
71 SKLENÁRIK Tomáš 14:05:30
91 OTTINGER Lukáš 14:15:30
 
 
Štartová listina
1 ENKHBAT Enkhsaikhan 13:30:30
2 IVARSSON Anton 13:31:00
3 NAKAJIMA Jin 13:31:30
4 DREZET Jason 13:32:00
5 HUBAČ Samuel 13:32:30
6 UNTERWEGER Dominic 13:33:00
7 KIREJEV Vladislav 13:33:30
8 DUICU Adelin 13:34:00
9 LECHNER Lucas 13:34:30
10 KUUTTINEN Patrik 13:35:00
11 GERHARDSEN Eirik 13:35:30
12 CERVENKA Vaclav 13:36:00
13 BALODIS Rudis 13:36:30
14 KARLÍK Mikuláš 13:37:00
15 KOTOSKI Nikola 13:37:30
16 SIIMER Kristo 13:38:00
17 CISAR Alex 13:38:30
18 BORGLUM Haldan 13:39:00
19 MAHON Sebastien 13:39:30
20 BELKO Pavel 13:40:00
21 SPRAKE Alfie 13:40:30
22 PERVUŠIN Michail 13:41:00
23 FOMIN Maksim 13:41:30
24 BOCHOK Arsen 13:42:00
25 TSOUREKAS Nikolaos 13:42:30
26 MOLINARI Michele 13:43:00
27 BEAUVAIS Cesar 13:43:30
28 GUNKA Kacper 13:44:00
29 ROMANOV Nikita 13:44:30
30 TULACIN Ivan 13:45:00
31 LEOPOLD Lars Hammernes 13:45:30
32 GABRIEL Florent 13:46:00
33 VSIVTSEV Mart 13:46:30
34 FRAVI Laurin 13:47:00
35 AKIMOV Nikita 13:47:30
36 MAREČEK Jonáš 13:48:00
37 BOROVYK Roman 13:48:30
38 PETKOVSKI Nikola 13:49:00
39 PLANKO Lovro 13:49:30
40 LODL Darius Philipp 13:50:00
41 YAMAMOTO Ryu 13:50:30
42 PLETZ Logan 13:51:00
43 GOLIAN Peter 13:51:30
44 LEONESIO Iacopo 13:52:00
45 COLTEA Marian 13:52:30
46 KVARME Simen 13:53:00
47 POSTL Thomas 13:53:30
48 BIRKENTALS Renars 13:54:00
49 SEROCHVOSTOV Danil 13:54:30
50 LOMBARDOT Oscar 13:55:00
51 KALLIOMAKI Saku 13:55:30
52 TSEREN-OCHIR Adiyajargal 13:56:00
53 WESTBERG Emanuel 13:56:30
54 AOLAID Marten 13:57:00
55 ZINGERLE David 13:57:30
56 OEVERBY Mats 13:58:00
57 HORNIG Vítězslav 13:58:30
58 SHYDLOUSKI Anton 13:59:00
59 GRUMEZA Robert 13:59:30
60 ELDEN Ryan 14:00:00
61 BRANDT Viktor 14:00:30
62 MATJUHINS Kirils 14:01:00
63 STALDER Gion 14:01:30
64 MACKINE Jokubas 14:02:00
65 BAUER Kiril 14:02:30
66 PERROT Eric 14:03:00
67 SMIRNOV Artem 14:03:30
68 MACKELS Marek 14:04:00
69 KARVINEN Otto-Eemil 14:04:30
70 NAGAOKA Keita 14:05:00
71 SKLENÁRIK Tomáš 14:05:30
72 JANIK Wojciech 14:06:00
73 HECHENBERGER Andreas 14:06:30
74 VIDMAR Anton 14:07:00
75 IVCHENKO Yevhen 14:07:30
76 RIETHMUELLER Danilo 14:08:00
77 BONACCI Vincent 14:08:30
78 FILIP Wojciech 14:09:00
79 HARTWEG Niklas 14:09:30
80 SAETER Joergen 14:10:00
81 INVENIUS Otto 14:10:30
82 CHRISTILLE Cedric 14:11:00
83 DIELEN Pjotr 14:11:30
84 RUNCEANU Rares 14:12:00
85 LOVSTROM Reid 14:12:30
86 STEFANSSON Malte 14:13:00
87 WESTERVELT Bjorn 14:13:30
88 MIKYSKA Tomáš 14:14:00
89 ALEKSANDROVAS Romualdas 14:14:30
90 TODEV Blagoj 14:15:00
91 OTTINGER Lukáš 14:15:30
92 LIPOWITZ Philipp 14:16:00
93 HELDNA Robert 14:16:30
94 DE SANTANA Matheus 14:17:00
95 ROMANČIČ Vladislav 14:17:30
96 VJUCHIN Andrej 14:18:00
97 CLAUDE Emilien 14:18:30
98 DARIN Ivan 14:19:00
99 WEINGARTNER Jakob 14:19:30
 
 
lista kompletny program MSJaK