• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Finále IBU pohára v Osrblí: V stíhačke suverénne kraľovanie Nórov

30.10.2020, 13:00 | Preteky | Redakcia B-I.sk
Program slovenského IBU pohára skončil stíhačkou mužou, kde sa za šprint perfektne rehabilitovali Nóri a traja zviedli súboj o triumf. Najpresnejší aj najrýchlejší bol Endre Strömsheim, ktorý si v cieľovej rovinke poradil so Sivertom Bakkenom.
 
 
IC 20/21: stíhacie preteky mužov na 12,5 km
slovensko Osrblie nedeľa, 21. feb. 2021, 13:00 teplota2 2 ºC
zlata medaila Endre Strömsheim (0+0+0+1) 30:29.8
vietor2 3 km/h
 
 
Výsledky
1. 13 STRÖMSHEIM Endre 0+0+0+1 1 30:29.8 0.0 60
2. 6 BAKKEN Sivert 0+1+0+1 2 30:31.2 +1.4 54
3. 9 ANDERSEN Aleksander 0+1+0+0 1 30:38.5 +8.7 48
4. 16 STRELOW Justus 0+0+0+0 0 30:46.9 +17.1 43
5. 2 ZOBEL David 0+1+1+0 2 31:10.6 +40.8 40
6. 5 ANDERSEN Filip 0+0+2+1 3 31:20.2 +50.4 38
7. 4 HORN Philipp 0+1+2+1 4 31:23.5 +53.7 36
8. 20 SUČILOV Semen 0+1+0+1 2 31:26.2 +56.4 34
9. 7 BOGETVEIT Haavard 1+0+1+1 3 31:31.0 +1:01.2 32
10. 3 TKALENKO Ruslan 2+1+0+0 3 31:32.1 +1:02.3 31
 
Zobraziť kompletné výsledky
 
 
lista kompletny program IC
 
 
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50