• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Majstrovstvá sveta juniorov a kadetov 2016

20.1.2016, 09:47 | Preteky | Lukáš Timko
msj 2016 rumunsko CHEILE GRADISTEI (Súkr. turistický rezort Fundata)
webova stranka nadmorská výška: 1 290 m kapacita štadióna: 1 500
ibu ikona lepsia MS: - svetový pohár: -
 
27.01. streda 09:00   IN vytrvalostné preteky kadetiek na 10 km
      Horvátová 23., Machyniaková 24., Chovanová 39.
12:30   IN vytrvalostné preteky kadetov na 12,5 km
      Baloga 30., Pavlák 49., Závalec 64.
28.01. štvrtok 09:00   IN vytrvalostné preteky junioriek na 12,5 km
      Košinová 42., Netíková 53.
12:30   IN vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
      Kosztolányi 56., Bartko 74., Francl 86., Kramla 88.
29.01. piatok 09:00   SP rýchlostné preteky kadetiek na 6 km
      Horvátová 42., Chovanová 43., Machyniaková 53.
12:30   SP rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km
      Baloga 27., Pavlák 57., Závalec 62.
30.01. sobota 09:00   SP rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
      Netíková 42., Košinová 60.
12:30   SP rýchlostné preteky juniorov na 10 km
      Kosztolányi 30., Bartko 66., Francl 68., Kramla 72.
31.01. nedeľa 09:00   PU stíhacie preteky kadetiek na 7,5 km
      Machyniaková 31., Horvátová 44., Chovanová 57.
10:00   PU stíhacie preteky junioriek na 10 km
      Netíková 46., Košinová neštartovala
12:30   PU stíhacie preteky kadetov na 10 km
      Baloga 23., Pavlák 57.
13:30   PU stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
      Kosztolányi 34.
01.02. pondelok 09:00   RL štafetové preteky kadetiek na 3 x 6 km
      Slovenky 15.
12:30   RL štafetové preteky kadetov na 3 x 7,5 km
      Slováci 11.
02.02. utorok 09:00   RL štafetové preteky junioriek na 3 x 6 km
12:30   RL štafetové preteky juniorov na 4 x 7,5 km
      Slováci 15.
 
 
Nominácia na Majstrovstvá sveta juniorov a kadetov 2016
Juniori: Ondrej Kosztolányi, Šimon Bartko, Martin Francl, Filip Kramla
Juniorky: Anna Netíková, Annamária Košinová
Kadeti: Matej Baloga, Miroslav Pavlák, Samuel Závalec
Kadetky: Laura Chovanová, Henrieta Horvátová, Veronika Machyniaková
Zodpovední tréneri:
Pavel Kobela - juniori a juniorky, Milan Gašperčík - kadeti a kadetky
 
 
lista stredisko
 
 
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Östersund štafeta žien
nedeľa Östersund stíhačka mužov
sobota Östersund stíhačka žien
sobota Östersund štafeta mužov
sobota Sjusjoen mass 60 mužov
sobota Sjusjoen mass 60 žien
piatok Sjusjoen šprint mužov
piatok Sjusjoen šprint žien
štvrtok Östersund šprint žien
štvrtok Östersund šprint mužov
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Östersund štafeta žien
nedeľa Östersund stíhačka mužov
sobota Östersund stíhačka žien
sobota Östersund štafeta mužov
sobota Sjusjoen mass 60 mužov
sobota Sjusjoen mass 60 žien
piatok Sjusjoen šprint mužov
piatok Sjusjoen šprint žien
štvrtok Östersund šprint žien
štvrtok Östersund šprint mužov
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50