• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

IBU pohár 2021/2022 v Sjusjoene (2. kolo): superšprint mužov

IC 21/22: superšprint mužov na 4,5 km (kvalifikácia)
norsko Sjusjoen streda, 1. decembra 2021, 10:00 vietor2 ? km/h
zlata medaila? teplota2 ? ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút

IC 21/22: superšprint mužov na 7,5 km (finále)
norsko Sjusjoen streda, 1. decembra 2021, 11:50 vietor2 ? km/h
zlata medaila? teplota2 ? ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút
Slováci
47BARTKO Šimon10:11:45
 
 
Výsledky
1MUCHAMEDZIANOV Ilnaz10:00:15
2DJUSJENOV Asset10:00:30
3RANTA Jaakko10:00:45
4TULACIN Ivan10:01:00
5TYŠČENKO Artem10:01:15
6BRANDT Viktor10:01:30
7GARANIČEV Jevgenij10:01:45
8CLAUDE Emilien10:02:00
9ANDERSEN Filip Fjeld10:02:15
10ANDERSEN Aleksander10:02:30
11CERVENKA Vaclav10:02:45
12HELDNA Robert10:03:00
13DONHAUSER Johannes10:03:15
14MILLAR Aidan10:03:30
15FRATZSCHER Lucas10:03:45
16DUICU Adelin10:04:00
17NYKVIST Emil10:04:15
18TRUŠ Vitalij10:04:30
19CISAR Alex10:04:45
20PIQUERAS Roberto10:05:00
21BROUTIER Remi10:05:15
22SKORUSA Wojciech10:05:30
23TAMBORNINO Eligius10:05:45
24FOUNTAIN Vinny10:06:00
25BRAUNHOFER Patrick10:06:15
26CAPPELLARI Daniele10:06:30
27ZINGERLE David10:06:45
28ŽEMLIČKA Milan10:07:00
29MACKINE Jokubas10:07:15
30DIELEN Pjotr10:07:30
31PITZER Lucas10:07:45
32TSOUREKAS Nikolaos10:08:00
33JÄGER Martin10:08:15
34MAKAROV Maksim10:08:30
35NAKAJIMA Jin10:08:45
36BOGETVEIT Haavard10:09:00
37CHOI Dujin10:09:15
38JAKOB Patrick10:09:30
39MUSTONEN Joni10:09:45
40WIESTNER Serafin10:10:00
41PORŠNEV Nikita10:10:15
42KIM Yonggyu10:10:30
43MAREČEK Jonáš10:10:45
44USOV Andrei10:11:00
45AOLAID Marten10:11:15
46SJOKVIST Henning10:11:30
47BARTKO Šimon10:11:45
48FOMIN Maksim10:12:00
49DURTSCHI Max10:12:15
50ASPENES Sverre10:12:30
51CHRISTILLE Cedric10:12:45
52REPNIK Matič10:13:00
53UNTERWEGER Dominic10:13:15
54BIRKENTALS Renars10:13:30
55JALIOTNAU Raman10:13:45
56NASYKO Denys10:14:00
57COLTEA George10:14:15
58TKALENKO Ruslan10:14:30
59BJÖNTEGAARD Erlend10:14:45
60TURLUBEKOV Bekentaj10:15:00
61KRUPČÍK Tomáš10:15:15
62ENKHBAT Enkhsaikhan10:15:30
63ZOBEL David10:15:45
64ANGELIS Apostolos10:16:00
65MEUNIER Ambroise10:16:15
66JAKIELA Tomasz10:16:30
67BAISHO Kazuki10:16:45
68STRÖMSHEIM Endre10:17:00
69KIERS Trevor10:17:15
70BABIKOV Anton10:17:30
71STRELOW Justus10:17:45
72WEBB Marcus10:18:00
73FRAVI Laurin10:18:15
74GAIDUC Nicolae10:18:30
75AUSEJENKA Ilja10:18:45
76LEE Suyoung10:19:00
77BUTA Florin-Catalin10:19:15
78OZTUNC Zana10:19:30
79STRUM Matthew10:19:45
80KOSTOSKI Nikola10:20:00
81MIKYSKA Tomáš10:20:15
82VUKOVIČ Aleksa10:20:30
83YILMAZ Ibrahim10:20:45
84MACKELS Marek10:21:00
85KUUTTINEN Patrik10:21:15
86HULGAARD Jens10:21:30
87SCHIELLERUP Rasmus10:21:45
88PANYIK David10:22:00
89POSTL Thomas10:22:15
90MOLINARI Michele10:22:30
91TSEREN-OCHIR Adiyajargal10:22:45
92BALODIS Rudis10:23:00
93UHA Juri10:23:15
94RIVAIL Hugo10:23:30
95FILIP Wojciech10:23:45
96VANIAS Alexander10:24:00
97IVARSSON Anton10:24:15
98STANISH Boris10:24:30
99BONACCI Vincent10:24:45
100DE SANTANA Matheus10:25:00
101JELISEJEV Matvej10:25:15
102ROMANOV Nikita10:25:30
103RIETHMUELLER Danilo10:25:45
104YAMAMOTO Masaharu10:26:00
105DOTSENKO Andrij10:26:15
106JERJOMIN Vladimir10:26:30
107GROSS Marco10:26:45
108FAUNER Daniele10:27:00
109KOCIAN Jakub10:27:15
110DUMAN Abdurrahim10:27:30
111BUKI Adam10:27:45
112KINAŠ Stepan10:28:00
113JAKELIUNAS Lukas10:28:15
114HALLSTRÖM Simon10:28:30
115OTGONDAVAA Gantulga10:28:45
116ŠIDLOUSKI Anton10:29:00
117TRIXL Sebastian10:29:15
118LOPATIČ Štefan10:29:30
119SIRIK Sergey10:29:45
120STALDER Gion10:30:00
121BRYN Patryk10:30:15
122BROWN Luke10:30:30
123KARVINEN Otto-Eemil10:30:45
124STRELCOV Kirill10:31:00
125VSIVTSEV Mart10:31:15
126GEGO Hunor10:31:30
127ROSBO Jacob10:31:45
128CONNELLY Zachary10:32:00
129LOMBARDOT Oscar10:32:15
všetky dáta pochádzajú od © IBU/SIWIDATA

Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
Partneri
36
38
45
39
58
09122018172428 1377468692
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50