• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

IBU pohár 2021/2022 v Sjusjoene (2. kolo): superšprint žien

IC 21/22: superšprint žien na 4,5 km (kvalifikácia)
norsko Sjusjoen streda, 1. decembra 2021, 13:40 vietor2 ? km/h
zlata medaila? teplota2 ? ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút

IC 21/22: superšprint žien na 7,5 km (finále)
norsko Sjusjoen streda, 1. decembra 2021, 15:20 vietor2 ? km/h
zlata medaila? teplota2 ? ºC
autorefresh logopočas pretekov prebieha autorefresh článku každých 10 minút
Slováci
18REMEŇOVÁ Zuzana13:44:30
53MACHYNIAKOVÁ Júlia13:53:15
60MACHYNIAKOVÁ Veronika13:55:00
 
 
Výsledky
1LARDSCHNEIDER Irene13:40:15
2PASSLER Rebecca13:40:30
3NILSSON Stina13:40:45
4FEMSTEINEVIK Ragnhild13:41:00
5ACHATOVA Ludmila13:41:15
6ŠEVČENKO Anastasia13:41:30
7MEZDREA Andreea13:41:45
8CADURISCH Irene13:42:00
9DE MAEYER Rieke13:42:15
10ERDAL Karoline13:42:30
11KERANEN Noora13:42:45
12VOLKEN Flurina13:43:00
13ABRAMOVA Olga13:43:15
14GHILENKO Alla13:43:30
15CHAUVEAU Sophie13:43:45
16COLEBOURN Jillian13:44:00
17BOTET Paula13:44:15
18REMEŇOVÁ Zuzana13:44:30
19LEHTLA Kadri13:44:45
20VOBORNÍKOVÁ Tereza13:45:00
21GERBULOVA Natalia13:45:15
22INNERHOFER Katharina13:45:30
23HILDEBRAND Franziska13:45:45
24PILČUK Alina13:46:00
25WIESENSARTER Marion13:46:15
26SKREDE Aasne13:46:30
27PITON Karolina13:46:45
28HÖGBERG Elisabeth13:47:00
29VOZELJ Tais13:47:15
30GOLUBEVA Inese13:47:30
31JEANMONNOT Lou13:47:45
32TANAKA Kirari13:48:00
33SHERRINGTON Jenna13:48:15
34HAMMERSCHMIDT Maren13:48:30
35BECH Jekaterina13:48:45
36ANDERSSON Ingela13:49:00
37DICKINSON Kelsey13:49:15
38GRUE Eline13:49:30
39GROSSMAN Hallie13:49:45
40BANKES Megan13:50:00
41MEINEN Susanna13:50:15
42BURTASOVA Jevgenija13:50:30
43JAKIELA Joanna13:50:45
44FUKUDA Hikaru13:51:00
45KEBINGER Hanna13:51:15
46LEHTONEN Venla13:51:30
47SLETTEMARK Ukaleq13:51:45
48KARNICKAJA Natalia13:52:00
49ARNEKLEIV Juni13:52:15
50STEINER Tamara13:52:30
51GAIM Grete13:52:45
52BENED Camille13:53:00
53MACHYNIAKOVÁ Júlia13:53:15
54TRABUCCHI Beatrice13:53:30
55MARTON Eniko13:53:45
56HALVARSSON Ella13:54:00
57LEJSEK Klára13:54:15
58GORJEVA Anastasia13:54:30
59PETRENKO Iryna13:54:45
60MACHYNIAKOVÁ Veronika13:55:00
61FARRA Lina13:55:15
62REES-LAY Holly13:55:30
63FAUNER Eleonora13:55:45
64DOLGOPOLOVA Xenija13:56:00
65GUIGONNAT Gilonne13:56:15
66SASAKI Misa13:56:30
67SKRIPKINA Alina13:56:45
68JOHANSEN Marthe13:57:00
69KILIC Mine13:57:15
70SPARK Lisa Maria13:57:30
71VANCSA Szilvia13:57:45
72SEPANDJ Darya13:58:00
73NOSKOVA Jekaterina13:58:15
74JUNG Jumi13:58:30
75DURLANIK Zeynep13:58:45
76GANDLER Anna13:59:00
77SAHNO Liva13:59:15
78MIRZA Valentina13:59:30
79KAVALEUSKAJA Julija13:59:45
80ENKHBAYAR Ariuntungalag14:00:00
81KUUTTINEN Heidi14:00:15
82PICZURA Magda14:00:30
83NILSSON Emma14:00:45
84VOJINOVIČ Anastasija14:01:00
85TUMUR Ariunbold14:01:15
86KRYVONOSOVA Anna14:01:30
87CHARALAMPIDOU Konstantina14:01:45
88JANDOVÁ Tereza14:02:00
89LAARI Sanna14:02:15
90ANDRAS Vivien-Bernadett14:02:30
91DERBUŠEVA Tamara14:02:45
92PIVOVAROVA Nadežda14:03:00
93CICHON Kamila14:03:15
94FRUEHWIRT Juliane14:03:30
95MITCHELL Ciara14:03:45
96YILMAZ Berna14:04:00
97ZINGERLE Linda14:04:15
98GOWLING Gillian14:04:30
99BULINA Sandra14:04:45
100RASSKAZOVA Anastasiia14:05:00
101MUNKHBAT Doljinsuren14:05:15
102ANDERSSON Sara14:05:30
103ABE Mariya14:05:45
všetky dáta pochádzajú od © IBU/SIWIDATA

Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
Partneri
36
38
45
39
58
09122018172428 1377468692
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50