Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookies. Viac informácií.

Odmietnuť Súhlasím Podrobné nastavenie Prijať zvolené cookies
Nevyhnutne nutné cookies
Tieto cookies sú nevyhnutné pre fungovanie nášho webu a nemožno ich deaktivovať. Tieto súbory navyše prispievajú k bezpečnému a riadnemu využívaniu našich služieb.
Analytické cookies
Analytické cookies sú zhromažďované skriptom spoločnosti Google Inc., ktorá následne tieto dáta anonymizuje. Po anonymizácii sa už nejedná o osobné údaje, pretože anonymizované cookies nemožno priradiť konkrétnemu užívateľovi, resp. konkrétnej osobe. My pracujeme iba s cookies v anonymizovanej podobe.
Reklamné cookies
Reklamné cookies používame my alebo naši partneri, aby sme Vám mohli zobraziť vhodné obsahy alebo reklamy ako na našich stránkach, tak na stránkach tretích subjektov. Na základe týchto informácií nie je spravidla možná bezprostredná identifikácia Vašej osoby, pretože sú používané iba anonymizované údaje.
  • Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Archív - Kalendár 2015/2016

21.11.2015, 13:52 | Iné | Lukáš Timko
 
 
Idre 28.11. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Idre 28.11. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Idre 29.11. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Idre 29.11. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Östersund 29.11. nedeľa 13:45   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Östersund 29.11. nedeľa 15:30   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 
 
Östersund 02.12. streda 17:15   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Östersund 03.12. štvrtok 17:15   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Östersund 05.12. sobota 12:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Östersund 05.12. sobota 15:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Östersund 06.12. nedeľa 11:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Östersund 06.12. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
 
 
Ridnaun V.Ridanna 11.12. piatok 10:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Hochfilzen 11.12. piatok 11:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ridnaun V.Ridanna 11.12. piatok 13:00   MR miešaná štafeta 2 x 6 km + 2 x 7,5 km
 
Hochfilzen 11.12. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ridnaun V.Ridanna 12.12. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Hochfilzen 12.12. sobota 11:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ridnaun V.Ridanna 12.12. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 12,5 km
 
Hochfilzen 12.12. sobota 14:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ridnaun V.Ridanna 13.12. nedeľa 10:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Hochfilzen 13.12. nedeľa 11:15   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Ridnaun V.Ridanna 13.12. nedeľa 12:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Hochfilzen 13.12. nedeľa 14:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
 
 
Pokljuka 17.12. štvrtok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Obertilliach 18.12. piatok 10:00   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Obertilliach 18.12. piatok 13:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Pokljuka 18.12. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Obertilliach 19.12. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Pokljuka 19.12. sobota 11:15   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Obertilliach 19.12. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Pokljuka 19.12. sobota 13:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Pokljuka 20.12. nedeľa 12:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Pokljuka 20.12. nedeľa 14:15   MS masový štart žien na 12,5 km
 
 
 
Veltins Aréna 28.12. pondel.       Vianočná exhibícia
 
Brezno-Osrblie 02.01. sobota 1. kolo   SP rýchlostné preteky žien aj mužov
 
Brezno-Osrblie 03.01. nedeľa 1. kolo   PU stíhacie preteky žien aj mužov
 
 
 
Ruhpolding 08.01. piatok 11:45   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 08.01. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Nové Město n/M 09.01. sobota 10:00   IN rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 09.01. sobota 12:45   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Nové Město n/M 09.01. sobota 13:30   IN rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 09.01. sobota 15:15   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 09.01. sobota 2. kolo   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Nové Město n/M 10.01. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 10.01. nedeľa 12:15   MS masový štart mužov na 15 km
 
Nové Město n/M 10.01. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 10.01. nedeľa 14:45   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Brezno-Osrblie 10.01. nedeľa 2. kolo   MS masový štart starší l šprint žiaci
 
 
 
Ruhpolding 13.01. streda 14:15   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Ridnaun 14.01. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ridnaun 14.01. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 14.01. štvrtok 14:15   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Ruhpolding 15.01. piatok 15:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Ridnaun 16.01. sobota 10:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ruhpolding 16.01. sobota 11:45   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Ridnaun 16.01. sobota 12:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ruhpolding 16.01. sobota 16:10   MS masový štart mužov na 15 km
 
Ruhpolding 17.01. nedeľa 11:00   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Ridnaun 17.01. nedeľa 11:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 
 
Arber / Langdorf 21.01. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Arber / Langdorf 21.01. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Antholz-Anterselva 21.01. štvrtok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Arber / Langdorf 22.01. piatok 10:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Arber / Langdorf 22.01. piatok 13:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Antholz-Anterselva 22.01. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Arber / Langdorf 23.01. sobota 10:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Arber / Langdorf 23.01. sobota 13:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Antholz-Anterselva 23.01. sobota 13:15   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Antholz-Anterselva 23.01. sobota 15:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Brezno-Osrblie 23.01. sobota 1. kolo   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Antholz-Anterselva 24.01. nedeľa 11:30   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Antholz-Anterselva 24.01. nedeľa 14:40   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Brezno-Osrblie 24.01. sobota 1. kolo     masový štart žiacistíhacie pr. starší
 
 
 
Cheile Gradistei 27.01. streda     IN vytrvalostné preteky kadetiek a kadetov
 
Cheile Gradistei 28.01. štvrtok     IN vytrvalostné preteky junioriek a juniorov
 
Cheile Gradistei 29.01. piatok     SP rýchlostné preteky kadetiek a kadetov
 
Cheile Gradistei 30.01. sobota     SP rýchlostné preteky junioriek a juniorov
 
Cheile Gradistei 31.01. nedeľa     PU stíhacie preteky kadetiek a kadetov
 
Cheile Gradistei 31.01. nedeľa     PU stíhacie preteky junioriek a juniorov
 
Cheile Gradistei 01.02. pondel.     RL štafetové preteky kadetiek a kadetov
 
Cheile Gradistei 02.02. utorok     RL štafetové preteky junioriek a juniorov
 
 
 
Canmore 04.02. štvrtok 19:15   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Canmore 05.02. piatok 19:15   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Canmore 06.02. sobota 18:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Canmore 06.02. sobota 19:30   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Canmore 07.02. nedeľa 18:10   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Canmore 07.02. nedeľa 22:05   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 
 
Presque Isle 11.02. štvrtok 16:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Presque Isle 11.02. štvrtok 18:40   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Presque Isle 12.02. piatok 17:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Presque Isle 12.02. piatok 19:10   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 10:00   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 13:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Presque Isle 13.02. sobota 20:20   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Presque Isle 13.02. sobota 22:10   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
 
 
Brezno-Osrblie 3. kolo 20.02. sobota   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Brezno-Osrblie MSR 21.02. nedeľa   SP vytrvalostné preteky žiaci l starší
 
 
 
Ťumeň 24.02. streda 11:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Ťumeň 24.02. streda 14:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Ťumeň 25.02. štvrtok 11:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ťumeň 25.02. štvrtok 14:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ťumeň 27.02. sobota 11:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ťumeň 27.02. sobota 14:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ťumeň 28.02. nedeľa 11:00   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Ťumeň 28.02. nedeľa 14:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
 
 
Oslo Holmenkollen 03.03. štvrtok 15:30   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Oslo Holmenkollen 05.03. sobota 11:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 05.03. sobota 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Brezno-Osrblie 05.03. sobota MSR   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Oslo Holmenkollen 06.03. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Oslo Holmenkollen 06.03. nedeľa 15:45   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 06.03. nedeľa MSR   MS masový štart žiaci l starší
 
 
 
Oslo Holmenkollen 09.03. streda 15:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Martell Val Martello 10.03. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Martell Val Martello 10.03. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 10.03. štvrtok 15:30   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Oslo Holmenkollen 11.03. piatok 15:30   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Martell Val Martello 12.03. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Martell Val Martello 12.03. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 12.03. sobota 15:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Martell Val Martello 13.03. nedeľa 10:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Martell Val Martello 13.03. nedeľa 13:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Oslo Holmenkollen 13.03. nedeľa 13:00   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Oslo Holmenkollen 13.03. nedeľa 16:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
 
 
Pokljuka 17.03. štvrtok 10:00   IN vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
 
Pokljuka 17.03. štvrtok 14:30   IN vytrvalost. preteky junioriek na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 17.03. štvrtok 14:15   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Chanty-Mansijsk 18.03. piatok 14:15   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Pokljuka 19.03. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky juniorov na 10 km
 
Chanty-Mansijsk 19.03. sobota 12:45   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Pokljuka 19.03. sobota 13:30   SP rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
 
Chanty-Mansijsk 19.03. sobota 14:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Pokljuka 20.03. nedeľa 10:00   PU stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 20.03. nedeľa 10:20   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 20.03. nedeľa 13:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Pokljuka 20.03. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky junioriek na 10 km
 
 
 
Vysvetlivky:
 
Svetový pohár a Majstrovstvá sveta
 
IBU Cup a Majstrovstvá Európy
 
Viessmann pohár a Majstrovstvá Slovenska
 
Juniorské Majstrovstvá sveta a Európy
 
iné preteky
 
 
Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50