SP 23/24: miešaná štafeta dvoch žien a dvoch mužov | |||||
Anterselva | sobota, 20. jan '24, 14:45 | 3 km/h | |||
štafeta Nórska (0+8) | -7ºC | ||||
Na Športe aj webe RTVS, komentuje Marcel Merčiak | |||||
počas pretekov prebieha autorefresh každých 10 minút |
6. kolo SP 23/24 v Anterselve: miešaná štafeta 2+2
Výsledky | ||||||||||||||
1. | 2 | NÓRSKO | 0+8 | 1:04:36.3 | 0.0 | 420 | ||||||||
(3.) | ARNEKLEIV Juni | 0+2 0+1 | 0+3 | 17:29.6 | +3.0 | |||||||||
(3.) | KNOTTEN Karoline | 0+1 0+0 | 0+1 | 34:29.3 | +9.9 | |||||||||
(1.) | BÖ Tarjei | 0+2 0+1 | 0+3 | 49:32.1 | 0.0 | |||||||||
(1.) | BÖ Johannes Thingnes | 0+1 0+0 | 0+1 | 1:04:36.3 | 0.0 | |||||||||
2. | 3 | TALIANSKO | 0+5 | 1:04:58.6 | +22.3 | 390 | ||||||||
(6.) | WIERER Dorothea | 0+0 0+0 | 0+0 | 17:45.5 | +18.9 | |||||||||
(1.) | VITTOZZI Lisa | 0+0 0+1 | 0+1 | 34:19.4 | 0.0 | |||||||||
(2.) | BIONAZ Didier | 0+1 0+1 | 0+2 | 49:37.4 | +5.3 | |||||||||
(2.) | GIACOMEL Tommaso | 0+0 0+2 | 0+2 | 1:04:58.6 | +22.3 | |||||||||
3. | 6 | ŠVÉDSKO | 0+9 | 1:05:44.1 | +1:07.8 | 360 | ||||||||
(2.) | MAGNUSSON Anna | 0+0 0+0 | 0+0 | 17:27.2 | +0.6 | |||||||||
(4.) | ÖBERG Elvira | 0+1 0+3 | 0+4 | 34:49.8 | +30.4 | |||||||||
(3.) | NELIN Jesper | 0+0 0+3 | 0+3 | 50:34.3 | +1:02.2 | |||||||||
(3.) | PONSILUOMA Martin | 0+0 0+2 | 0+2 | 1:05:44.1 | +1:07.8 | |||||||||
4. | 7 | ŠVAJČIARSKO | 0+8 | 1:05:56.9 | +1:20.6 | 330 | ||||||||
(5.) | BASERGA Amy | 0+3 0+0 | 0+3 | 17:44.7 | +18.1 | |||||||||
(2.) | HAECKI-GROSS Lena | 0+1 0+1 | 0+2 | 34:27.8 | +8.4 | |||||||||
(5.) | BURKHALTER Joscha | 0+3 0+0 | 0+3 | 50:39.9 | +1:07.8 | |||||||||
(4.) | STALDER Sebastian | 0+0 0+0 | 0+0 | 1:05:56.9 | +1:20.6 | |||||||||
5. | 1 | FRANCÚZSKO | 0+6 | 1:06:09.8 | +1:33.5 | 310 | ||||||||
(1.) | JEANMONNOT Lou | 0+0 0+1 | 0+1 | 17:26.6 | 0.0 | |||||||||
(9.) | RICHARD Jeanne | 0+1 0+3 | 0+4 | 36:03.1 | +1:43.7 | |||||||||
(6.) | PERROT Eric | 0+1 0+0 | 0+1 | 51:01.3 | +1:29.2 | |||||||||
(5.) | FILLON MAILLET Quentin | 0+0 0+0 | 0+0 | 1:06:09.8 | +1:33.5 | |||||||||
6. | 5 | ČESKO | 1+10 | 1:06:52.9 | +2:16.6 | 290 | ||||||||
(8.) | VOBORNÍKOVÁ Tereza | 0+1 0+1 | 0+2 | 17:50.7 | +24.1 | |||||||||
(5.) | DAVIDOVÁ Markéta | 0+1 0+1 | 0+2 | 34:51.5 | +32.1 | |||||||||
(4.) | MAREČEK Jonáš | 0+0 1+3 | 1+3 | 50:34.8 | +1:02.7 | |||||||||
(6.) | MIKYSKA Tomáš | 0+3 0+0 | 0+3 | 1:06:52.9 | +2:16.6 | |||||||||
7. | 9 | RAKÚSKO | 0+4 | 1:07:19.0 | +2:42.7 | 270 | ||||||||
(9.) | STEINER Tamara | 0+0 0+0 | 0+0 | 17:53.8 | +27.2 | |||||||||
(7.) | JUPPE Anna | 0+0 0+1 | 0+1 | 35:30.6 | +1:11.2 | |||||||||
(8.) | LEITNER Felix | 0+2 0+1 | 0+3 | 51:43.2 | +2:11.1 | |||||||||
(7.) | KOMATZ David | 0+0 0+0 | 0+0 | 1:07:19.0 | +2:42.7 | |||||||||
8. | 4 | NEMECKO | 2+12 | 1:07:40.9 | +3:04.6 | 250 | ||||||||
(4.) | HETTICH-WALZ Janina | 0+0 0+2 | 0+2 | 17:38.7 | +12.1 | |||||||||
(6.) | SCHNEIDER Sophia | 0+1 0+1 | 0+2 | 35:10.8 | +51.4 | |||||||||
(7.) | KÜHN Johannes | 0+0 1+3 | 1+3 | 51:16.6 | +1:44.5 | |||||||||
(8.) | DOLL Benedikt | 1+3 0+2 | 1+5 | 1:07:40.9 | +3:04.6 | |||||||||
9. | 8 | UKRAJINA | 0+12 | 1:07:56.0 | +3:19.7 | 230 | ||||||||
(7.) | MERKUŠINA Anastasija | 0+0 0+1 | 0+1 | 17:47.0 | +20.4 | |||||||||
(8.) | DŽIMA Julia | 0+2 0+2 | 0+4 | 35:48.5 | +1:29.1 | |||||||||
(9.) | NASYKO Denys | 0+0 0+2 | 0+2 | 51:43.7 | +2:11.6 | |||||||||
(9.) | PIDRUČNIJ Dmitro | 0+3 0+2 | 0+5 | 1:07:56.0 | +3:19.7 | |||||||||
10. | 19 | BULHARSKO | 0+4 | 1:08:39.6 | +4:03.3 | 220 | ||||||||
(13.) | CHRISTOVA Lora | 0+2 0+0 | 0+2 | 18:24.8 | +58.2 | |||||||||
(11.) | DIMITROVA Valentina | 0+0 0+1 | 0+1 | 36:40.4 | +2:21.0 | |||||||||
(10.) | ILIEV Vladimir | 0+1 0+0 | 0+1 | 52:09.4 | +2:37.3 | |||||||||
(10.) | TODEV Blagoj | 0+0 0+0 | 0+0 | 1:08:39.6 | +4:03.3 | |||||||||
11. | 12 | SLOVINSKO | 1+14 | 1:08:47.4 | +4:11.1 | 210 | ||||||||
(15.) | KLEMENCIČ Polona | 0+2 0+3 | 0+5 | 18:35.0 | +1:08.4 | |||||||||
(10.) | LAMPIČ Anamarija | 1+3 0+1 | 1+4 | 36:31.6 | +2:12.2 | |||||||||
(11.) | VIDMAR Anton | 0+3 0+0 | 0+3 | 52:35.9 | +3:03.8 | |||||||||
(11.) | PLANKO Lovro | 0+1 0+1 | 0+2 | 1:08:47.4 | +4:11.1 | |||||||||
12. | 11 | BELGICKO | 0+11 | 1:09:48.3 | +5:12.0 | 200 | ||||||||
(10.) | LIE Lotte | 0+0 0+2 | 0+2 | 18:05.7 | +39.1 | |||||||||
(12.) | CLOETENS Maya | 0+1 0+2 | 0+3 | 36:48.4 | +2:29.0 | |||||||||
(12.) | LANGER Thierry | 0+2 0+3 | 0+5 | 53:10.4 | +3:38.3 | |||||||||
(12.) | CLAUDE Florent | 0+0 0+1 | 0+1 | 1:09:48.3 | +5:12.0 | |||||||||
13. | 13 | ESTÓNSKO | 2+8 | + kolo | 190 | |||||||||
(14.) | TOMINGAS Tuuli | 0+0 1+3 | 1+3 | 18:32.6 | +1:06.0 | |||||||||
(15.) | ERMITS Regina | 1+3 0+1 | 1+4 | 37:39.7 | +3:20.3 | |||||||||
(13.) | SIIMER Kristo | 0+0 0+0 | 0+0 | 53:12.3 | +3:40.2 | |||||||||
(.) | KULBIN Jakob | 0+0 0+1 | 0+1 | + kolo | ||||||||||
14. | 15 | POĽSKO | 2+10 | + kolo | 180 | |||||||||
(12.) | JAKIELA Joanna | 0+0 1+3 | 1+3 | 18:16.7 | +50.1 | |||||||||
(14.) | GEMBICKA Daria | 0+0 1+3 | 1+3 | 37:36.4 | +3:17.0 | |||||||||
(14.) | BADACZ Konrad | 0+0 0+2 | 0+2 | 53:34.7 | +4:02.6 | |||||||||
(.) | ZAWOL Marcin | 0+0 0+2 | 0+2 | + kolo | ||||||||||
15. | 18 | KANADA | + kolo | 170 | ||||||||||
(11.) | MOSER Nadia | 0+1 0+2 | 0+3 | 18:06.5 | +39.9 | |||||||||
(13.) | PEIFFER Benita | 0+0 0+2 | 0+2 | 36:49.4 | +2:30.0 | |||||||||
(.) | KIERS Trevor | 1+3 0+2 | 1+5 | + kolo | ||||||||||
(.) | RUNNALLS Adam | + kolo | ||||||||||||
16. | 10 | FÍNSKO | + kolo | 160 | ||||||||||
(17.) | LEHTONEN Venla | 0+0 2+3 | 2+3 | 19:22.3 | +1:55.7 | |||||||||
(16.) | KERANEN Noora | 0+0 0+1 | 0+1 | 38:12.2 | +3:52.8 | |||||||||
(.) | HIIDENSALO Olli | 0+3 0+1 | 0+4 | + kolo | ||||||||||
(.) | HARJULA Tuomas | + kolo | ||||||||||||
17. | 20 | KAZACHSTAN | + kolo | 150 | ||||||||||
(16.) | VIŠNEVSKAJA Galina | 0+0 0+1 | 0+1 | 19:13.6 | +1:47.0 | |||||||||
(18.) | JEGOROVA Polina | 0+0 0+0 | 0+0 | 38:42.6 | +4:23.2 | |||||||||
(.) | MUCHIN Alexandr | 0+0 1+3 | 1+3 | + kolo | ||||||||||
(.) | KIREJEV Vladislav | + kolo | ||||||||||||
18. | 22 | MOLDAVSKO | + kolo | 140 | ||||||||||
(18.) | GHILENKO Alla | 0+0 0+2 | 0+2 | 19:24.7 | +1:58.1 | |||||||||
(17.) | MAKAROVA Aliona | 0+1 0+2 | 0+3 | 38:35.4 | +4:16.0 | |||||||||
(.) | MAGAZEJEV Pavel | 0+3 0+3 | 0+6 | + kolo | ||||||||||
(.) | USOV Mihail | + kolo | ||||||||||||
19. | 21 | RUMUNSKO | + kolo | 130 | ||||||||||
(20.) | ČIRKOVA Jelena | 1+3 0+2 | 1+5 | 20:20.3 | +2:53.7 | |||||||||
(.) | MEZDREA Andreja | 0+1 0+2 | 0+3 | + kolo | ||||||||||
(.) | COLTEA George | + kolo | ||||||||||||
(.) | FLORE Raul | + kolo | ||||||||||||
20. | 14 | SPOJENÉ ŠTÁTY | + kolo | 120 | ||||||||||
(19.) | DICKINSON Kelsey | 0+0 0+3 | 0+3 | 19:52.9 | +2:26.3 | |||||||||
(.) | GARSO Jackie | 0+2 0+1 | 0+3 | + kolo | ||||||||||
(.) | BONACCI Vincent | + kolo | ||||||||||||
(.) | GERMAIN Maxime | + kolo | ||||||||||||
21. | 16 | LITVA | + kolo | 110 | ||||||||||
(22.) | ŽURAUSKAITE Lidija | 0+3 2+3 | 2+6 | 20:28.2 | +3:01.6 | |||||||||
(.) | TRAUBAITE Judita | 0+0 0+3 | 0+3 | + kolo | ||||||||||
(.) | STROLIA Vytautas | + kolo | ||||||||||||
(.) | KAUKÉNAS Tomas | + kolo | ||||||||||||
22. | 24 | JUŽNÁ KÓREA | + kolo | 100 | ||||||||||
(21.) | CHOI Yoonah | 0+0 0+1 | 0+1 | 20:27.1 | +3:00.5 | |||||||||
(.) | KO Eunjung | 0+1 0+1 | 0+2 | + kolo | ||||||||||
(.) | CHOI Dujin | + kolo | ||||||||||||
(.) | STARODUBEC Aleksandr | + kolo | ||||||||||||
23. | 17 | LOTYŠSKO | + kolo | 90 | ||||||||||
(23.) | SABULE Annija | 1+3 0+3 | 1+6 | 22:31.8 | +5:05.2 | |||||||||
(.) | BULINA Sanita | + kolo | ||||||||||||
(.) | BIRKENTALS Renars | + kolo | ||||||||||||
(.) | MISE Edgars | + kolo | ||||||||||||
DNS | 23 | JAPONSKO | ||||||||||||
(.) | SATO Aoi | |||||||||||||
(.) | FUKUDA Hikaru | |||||||||||||
(.) | OJIMA Kiyomasa | |||||||||||||
(.) | YAMAMOTO Masaharu | |||||||||||||
všetky dáta pochádzajú od © IBU/SIWIDATA |
Priebežné poradie rebríčka národov mužov (15/26) | |||||||||
1. | NÓRSKO | 5562 | |||||||
2. | NEMECKO | 5091 | -471 | ||||||
3. | FRANCÚZSKO | 4683 | -879 | ||||||
4. | TALIANSKO | 4563 | -999 | ||||||
5. | ŠVÉDSKO | 4295 | -1267 | ||||||
6. | ŠVAJČIARSKO | 3999 | -1563 | ||||||
7. | RAKÚSKO | 3837 | -1725 | ||||||
8. | SLOVINSKO | 3643 | -1919 | ||||||
9. | ČESKO | 3556 | -2006 | ||||||
10. | FÍNSKO | 3353 | -2209 |
25. | SLOVENSKO | 546 | -5016 |
Priebežné poradie rebríčka národov žien (15/26) | |||||||||
1. | NÓRSKO | 5125 | |||||||
2. | FRANCÚZSKO | 5067 | -58 | ||||||
3. | ŠVÉDSKO | 4892 | -233 | ||||||
4. | NEMECKO | 4789 | -336 | ||||||
5. | TALIANSKO | 4429 | -696 | ||||||
6. | ŠVAJČIARSKO | 4230 | -895 | ||||||
7. | ČESKO | 3880 | -1245 | ||||||
8. | RAKÚSKO | 3815 | -1310 | ||||||
9. | UKRAJINA | 3672 | -1453 | ||||||
10. | SLOVINSKO | 3332 | -1793 |
17. | SLOVENSKO | 1987 | -3138 |
Slovenský biatlon podporuje
Banskobystrický samosprávny kraj
Samosprávny kraj patrí medzi najdôležitejších partnerov Slovenského biatlonu najmä prostredníctvom podpory medzinárodných podujatí v Národnom biatlonovom centre v Osrblí, ale aj infraštruktúry areálu. A to spoločne s rozvojovou agentúrou "Dobrý kraj" a oblastnou organizáciou "Horehronie".