• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Konečné poradia Svetového pohára 2018/2019

9.12.2015, 19:43 | Iné | Lukáš Timko
 
Konečné poradie SP mužov v sezóne 2018/19
1. BÖ Johannes Thingnes 1262 0
2. LOGINOV Alexander 854 -408
3. FILLON MAILLET Quentin 843 -419
4. DESTHIEUX Simon 831 -431
5. PEIFFER Arnd 802 -460
6. BÖ Tarjei 724 -538
7. DOLL Benedikt 705 -557
8. EDER Simon 701 -561
9. EBERHARD Julian 695 -567
10. HOFER Lukas 694 -568
68. OTČENÁŠ Martin 33 -1229
79. KAZÁR Matej 20 -1242
92. HASILLA Tomáš 10 -1252
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie SP žien v sezóne 2018/19
1. WIERER Dorothea 904 0
2. VITTOZZI Lisa 882 -22
3. KUZMINOVÁ Anastasia 870 -34
4. ROEISELAND Marte 855 -49
5. ÖBERG Hanna 741 -163
6. FIALKOVÁ Paulína 687 -217
7. MÄKÄRÄINEN Kaisa 673 -231
8. HERRMANN Denise 611 -293
9. PREUSS Franziska 570 -334
10. HOJNISZ Monika 567 -337
69. FIALKOVÁ Ivona 52 -852
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie rebríčka národov mužov v sezóne 2018/19
1. NÓRSKO 8147 0
2. FRANCÚZSKO 7598 -549
3. NEMECKO 7447 -700
4. RUSKO 7110 -1037
5. RAKÚSKO 6779 -1368
6. TALIANSKO 6281 -1866
7. ŠVÉDSKO 6185 -1962
8. ČESKO 6019 -2128
9. ŠVAJČIARSKO 5413 -2734
10. UKRAJINA 5391 -2756
17. SLOVENSKO 3828 -4319
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie rebríčka národov žien v sezóne 2018/19
1. NÓRSKO 7430 0
2. NEMECKO 7371 -59
3. FRANCÚZSKO 7219 -211
4. RUSKO 6831 -599
5. TALIANSKO 6800 -630
6. ŠVÉDSKO 6627 -803
7. UKRAJINA 5980 -1450
8. ČESKO 5864 -1566
9. ŠVAJČIARSKO 5453 -1977
10. RAKÚSKO 5405 -2025
12. SLOVENSKO 5226 -2204
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie mužskej štafety SP v sezóne 2018/19
1. NÓRSKO 270 0
2. RUSKO 236 -34
3. NEMECKO 233 -37
4. FRANCÚZSKO 226 -44
5. RAKÚSKO 208 -62
6. ŠVÉDSKO 202 -68
7. ČESKO 194 -76
8. TALIANSKO 168 -102
9. ŠVAJČIARSKO 151 -119
10. UKRAJINA 145 -125
12. SLOVENSKO 139 -131
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie ženskej štafety SP v sezóne 2018/19
1. NÓRSKO 249 0
2. NEMECKO 241 -8
3. FRANCÚZSKO 230 -19
4. ŠVÉDSKO 215 -34
5. RUSKO 214 -35
6. TALIANSKO 190 -59
7. ČESKO 174 -75
8. UKRAJINA 169 -80
9. BIELORUSKO 161 -88
10. ŠVAJČIARSKO 159 -90
12. SLOVENSKO 141 -108
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie miešanej štafety SP v sezóne 2018/19
1. NÓRSKO 306 0
2. FRANCÚZSKO 281 -25
3. TALIANSKO 266 -40
4. NEMECKO 264 -42
5. ŠVÉDSKO 238 -68
6. RUSKO 226 -80
7. RAKÚSKO 225 -81
8. UKRAJINA 221 -85
9. ŠVAJČIARSKO 202 -104
10. ČESKO 190 -116
25. SLOVENSKO 74 -232
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny rýchlostných pretekov mužov v sezóne 18/19
1. BÖ Johannes Thingnes 514 0
2. LOGINOV Alexander 350 -164
3. DESTHIEUX Simon 338 -176
4. DOLL Benedikt 305 -209
5. GUIGONNAT Antonin 271 -243
6. BÖ Tarjei 271 -243
7. FILLON MAILLET Quentin 267 -247
8. EBERHARD Julian 259 -255
9. HOFER Lukas 246 -268
10. PEIFFER Arnd 232 -282
66. OTČENÁŠ Martin 17 -497
77. KAZÁR Matej 10 -504
86. HASILLA Tomáš 2 -512
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny rýchlostných pretekov žien v sezóne 18/19
1. KUZMINOVÁ Anastasia 371 0
2. WIERER Dorothea 330 -41
3. ROEISELAND Marte 326 -45
4. VITTOZZI Lisa 309 -62
5. MÄKÄRÄINEN Kaisa 280 -91
6. HOJNISZ Monika 238 -133
7. FIALKOVÁ Paulína 228 -143
8. ÖBERG Hanna 214 -157
9. CHEVALIER Anais 206 -165
10. DAHLMEIER Laura 191 -180
64. FIALKOVÁ Ivona 26 -345
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny stíhacích pretekov mužov v sezóne 18/19
1. BÖ Johannes Thingnes 386 0
2. FILLON MAILLET Quentin 315 -71
3. LOGINOV Alexander 305 -81
4. DESTHIEUX Simon 271 -115
5. BÖ Tarjei 266 -120
6. PEIFFER Arnd 263 -123
7. GUIGONNAT Antonin 253 -133
8. HOFER Lukas 245 -141
9. EDER Simon 241 -145
10. FOURCADE Martin 223 -163
60. OTČENÁŠ Martin 16 -370
68. HASILLA Tomáš 8 -378
80. KAZÁR Matej 1 -385
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny stíhacích pretekov žien v sezóne 18/19
1. WIERER Dorothea 327 0
2. ROEISELAND Marte 312 -15
3. KUZMINOVÁ Anastasia 309 -18
4. VITTOZZI Lisa 301 -26
5. MÄKÄRÄINEN Kaisa 286 -41
6. HERRMANN Denise 254 -73
7. ÖBERG Hanna 213 -114
8. HILDEBRAND Franziska 185 -142
9. PREUSS Franziska 181 -146
10. ECKHOFF Tiril 176 -151
17. FIALKOVÁ Paulína 154 -173
72. FIALKOVÁ Ivona 12 -315
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov mužov v sezóne 18/19
1. BÖ Johannes Thingnes 128 0
2. CHRISTIANSEN Vetle 118 -10
3. BIRKELAND Lars-Helge 97 -31
4. PEIFFER Arnd 88 -40
5. LOGINOV Alexander 87 -41
6. DESTHIEUX Simon 87 -41
7. EDER Simon 86 -42
8. LESSER Erik 82 -46
9. SAMUELSSON Sebastian 75 -53
10. HOFER Lukas 74 -54
62. KAZÁR Matej 9 -119
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov žien v sezóne 18/19
1. VITTOZZI Lisa 140 0
2. FIALKOVÁ Paulína 111 -29
3. DAVIDOVÁ Markéta 102 -38
4. ÖBERG Hanna 94 -46
5. HAUSER Lisa-Theresa 94 -46
6. DŽIMA Julia 89 -51
7. WIERER Dorothea 89 -51
8. TANDREVOLD Ingrid 76 -64
9. DAHLMEIER Laura 75 -65
10. HILDEBRAND Franziska 72 -68
18. KUZMINOVÁ Anastasia 50 -90
53. FIALKOVÁ Ivona 14 -126
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny pretekov s hromadným štartom mužov v sezóne 18/19
1. BÖ Johannes Thingnes 262 0
2. PEIFFER Arnd 219 -43
3. FILLON MAILLET Quentin 218 -44
4. EBERHARD Julian 196 -66
5. DOLL Benedikt 167 -95
6. DESTHIEUX Simon 163 -99
7. CHRISTIANSEN Vetle 158 -104
8. EDER Simon 153 -109
9. GARANIČEV Jevgenij 144 -118
10. LOGINOV Alexander 137 -125
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny pretekov s hromadným štartom žien v sezóne 18/19
1. ÖBERG Hanna 220 0
2. WIERER Dorothea 194 -26
3. FIALKOVÁ Paulína 194 -26
4. ROEISELAND Marte 161 -59
5. JURLOVA-PERCHT Jekater. 155 -65
6. TANDREVOLD Ingrid 154 -66
7. PREUSS Franziska 152 -68
8. BRORSSON Mona 150 -70
9. HERRMANN Denise 148 -72
10. KUZMINOVÁ Anastasia 145 -75
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
 
 
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
streda Sjusjoen superšprint mužov
streda Sjusjoen superšprint žien
nedeľa Östersund šprint žien
nedeľa Östersund šprint mužov
nedeľa Idre stíhačka žien
nedeľa Idre stíhačka mužov
sobota Östersund vytrval. žien
sobota Östersund vytrval. mužov
sobota Idre šprint žien
sobota Idre šprint mužov
štvrtok Idre šprint žien
štvrtok Idre šprint mužov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
Partneri
36
38
45
39
58
09122018172428 1377468692
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50