• Ministerstvo Školstva
  • Viessmann
  • Železiarne Podbrezová
  • Dukla
  • Meopta
  • 4F
  • Uynsports
  • Uvex
  • WellnessInn
  • Jmmartin
  • Uniqino
  • Lapua
  • Bear
Sezóna 2021/2022
Ostersund
Hochfilzen
Annecy
Oberhof
Osrblie
Ruhpolding
Anterselva
ME juniorov
ME
OH Peking
MSJaK
Kontiolahti
Otepaa
Holmenkollen

Svetový pohár 21/22: celkové poradie

Klasifikované preteky:
1. Östersund, vytrvalostné preteky, 27. november 2021
2. Östersund, rýchlostné preteky, 28. november 2021
3. Östersund, rýchlostné preteky, 2. december 2021
4. Östersund, stíhacie preteky, 4-5. december 2021
5. Hochfilzen, rýchlostné preteky, 10. december 2021
6. Hochfilzen, stíhacie preteky, 11-12. december 2021
7. Annecy, rýchlostné preteky, 16-17. december 2021
8. Annecy, stíhacie preteky, 18. december 2021
9. Annecy, masový štart, 19. december 2021
10. Oberhof, rýchlostné preteky, 6-7. január 2022
11. Oberhof, stíhacie preteky, 9. január 2022
12. Ruhpolding, rýchlostné preteky, 12-13. január 2022
13. Ruhpolding, stíhacie preteky, 16. január 2022
14. Anterselva, vytrvalostné preteky, 20-21. január 2022
15. Anterselva, masový štart, 22-23. január 2022
16. Kontiolahti, rýchlostné preteky, 5. marec 2022
17. Kontiolahti, stíhacie preteky, 6. marec 2022
18. Otepää, rýchlostné preteky, 10-11. marec 2022
19. Otepää, masový štart, 12. marec 2022
20. Oslo, rýchlostné preteky, 17-18. marec 2022
21. Oslo, stíhacie preteky, 19. marec 2022
22. Oslo, masový štart, 20. marec 2022
- aktualizácia rebríčkov prebieha vždy od 15 do 60 minút po pretekoch...
Priebežné poradie Svetového pohára mužov
1.FILLON MAILLET Quentin602
2.JACQUELIN Emilien501-101
3.SAMUELSSON Sebastian484-118
4.BÖ Tarjei458-144
5.LOGINOV Alexandr413-189
6.CHRISTIANSEN Vetle407-195
7.BÖ Johannes Thingnes386-216
8.LAEGREID Sturla384-218
9.DESTHIEUX Simon383-219
10.SMOLSKI Anton382-220
 
Zobraziť

Priebežné poradie Svetového pohára žien
1.ROEISELAND Marte651
2.ÖBERG Elvira563-88
3.ALIMBEKAVA Dzinara535-116
4.HAUSER Lisa-Theresa483-168
5.ÖBERG Hanna482-169
6.SOLA Hanna410-241
7.BRAISAZ-BOUCHET Justine385-266
8.DAVIDOVÁ Markéta372-279
9.BESCOND Anais371-280
10.WIERER Dorothea370-281
 
Zobraziť

Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Olympijské hry sa blížia

Vyberáme z nášho Youtube kanála
Slovenský biatlon na Facebooku
Sledujte nás aj na Instagrame
sledujte instagram
Aktuálne štartovky a výsledky
nedeľa Anterselva štafeta mužov
nedeľa Anterselva masák žien
sobota Anterselva masák mužov
sobota Anterselva štafeta žien
sobota Pokljuka šprint junioriek
sobota Pokljuka šprint juniorov
piatok Anterselva vytrval. žien
štvrtok Anterselva vytrval. mužov
štvrtok Pokljuka juniorský mix 1+1
štvrtok Pokljuka juniorský mix 2+2
streda Pokljuka vytrval. junioriek
streda Pokljuka vytrval. juniorov
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
logo ministerstvo skolstva
09122018172133 704464074
09122018172428 1377468692
Partneri
36
38
45
39
58
35
09122018172428 1377468692
35
35
35
35
35
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50