Aktuálne týždne: 22. feb - 7. mar 2021 (SP NMNM + MSJaK OBERTILLIACH)
Obertilliach 27.02. sobota 10:30 IN vytrvalostné pr. kadetiek na 10 km Obertilliach 27.02. sobota 13:30 IN vytrvalostné pr. kadetov na 12,5 km Obertilliach 28.02. nedeľa 10:30 IN vytrvalostné pr. junioriek na 12,5 km Obertilliach 28.02. nedeľa 13:30 IN vytrvalostné pr. juniorov na 15 km Obertilliach 01.03. pondel. 11:00 SP rýchlostné preteky kadetiek na 6 km Obertilliach 01.03. pondel. 14:00 SP rýchlostné preteky kadetov na 7,5 km Obertilliach 02.03. utorok 11:00 SP rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km Obertilliach 02.03. utorok 14:15 SP rýchlostné preteky juniorov na 10 km Obertilliach 03.03. streda 10:00 PU stíhacie preteky kadetiek na 7,5 km Obertilliach 03.03. streda 11:00 PU stíhacie preteky junioriek na 10 km Obertilliach 03.03. streda 14:00 PU stíhacie preteky kadetov na 10 km Obertilliach 03.03. streda 15:00 PU stíhacie preteky juniorov na 12,5 km Nové Mesto 04.03. štvrtok 16:05 RL štafetové preteky žien na 4x 6 km Obertilliach 05.03. piatok 11:00 RL štafetové preteky kadetiek na 3x 6 km Obertilliach 05.03. piatok 14:00 RL štafetové preteky kadetov na 3x 7,5 km Nové Mesto 05.03. piatok 15:20 RL štafetové preteky mužov na 4x 7,5 km Nové Mesto 06.03. sobota 11:00 SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km Obertilliach 06.03. sobota 11:00 RL štafetové preteky junioriek na 4x 6 km Obertilliach 06.03. sobota 14:00 RL štafetové preteky juniorov na 4x 7,5 km Nové Mesto 06.03. sobota 15:40 SP rýchlostné preteky mužov na 10 km Nové Mesto 07.03. nedeľa 12:00 PU stíhacie preteky žien na 10 km Nové Mesto 07.03. nedeľa 16:00 PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
 
clovek ikonkaNominácia Slovákov na 8. kolo SP v NMNM
 
profil   profil   profil   remenova maria
             
profil   profil   profil   profil
 
 
Nominácia juniorov na MS 2021 v Obertilliachu
 
 
horvatova henrieta   michalickova lucia   machyniakova j 21   remenova zuzana
             
hubac samuel   ottinger lukas   sklenarik tomas   golian peter
             
 
 
Rozpis nominácie Slovenska na MS s rokmi narodenia a trénermi
 
juniori juniorky kadeti kadetky
Samuel Hubač ('99) Henrieta Horvátová ('99) Filip Bury ('02) Veronika Holmiková ('02)
Lukáš Ottinger ('99) Lucia Michaličková ('99) Jakub Lešták ('03) Ema Kapustová ('02)
Tomáš Sklenárik ('99) Júlia Machyniaková ('00) Adam Černák ('04) Sára Pacerová ('03)
Peter Golian ('00) Zuzana Remeňová ('00) Sebastián Ilavský ('04) Kristína Makovínyová ('04)
    Bruno Melicher ('04)  
spoloční tréneri pre všetky kategórie Peter Kazár, Jaroslav Kamenský, Filip Kramla
 
 
Inštitucionálny & Generálny & hlavný partner
Partneri
36
38
45
39
58
09122018172428 1377468692
35
35
Dodávatelia
46
47
48
49
50