IC 2023/2024: rýchlostné preteky žien na 7,5 km | |||||
Arber | štvrtok, 1. feb 24, 11:00 | ||||
AUCHENTALLER Hannah (0+0) |
6. kolo IC 23/24 v Arberi: prvé rýchlostné preteky žien
Výsledky | |||||||||
1. | 31 | AUCHENTALLER Hannah | 0+0 | 0 | 24:02.6 | 0.0 | 90 | ||
2. | 14 | KALKENBERG Emilie | 0+2 | 2 | 24:29.2 | +26.6 | 75 | ||
3. | 78 | SCATTOLO Sara | 0+1 | 1 | 24:32.2 | +29.6 | 60 | ||
4. | 38 | SCHERER Stefanie | 0+1 | 1 | 24:34.8 | +32.2 | 50 | ||
4. | 55 | REMONNAY Noemie | 0+1 | 1 | 24:34.8 | +32.2 | 50 | ||
6. | 20 | HEIJDENBERG Anna-Karin | 0+0 | 0 | 24:35.4 | +32.8 | 40 | ||
7. | 30 | ENODD Jenny | 0+1 | 1 | 24:45.3 | +42.7 | 36 | ||
8. | 23 | TOMINGAS Tuuli | 0+1 | 1 | 24:49.4 | +46.8 | 34 | ||
9. | 28 | ROTHSCHOPF Lea | 1+0 | 1 | 24:54.1 | +51.5 | 32 | ||
10. | 26 | BENED Camille | 1+0 | 1 | 24:59.3 | +56.7 | 31 |
Priebežné poradie IBU pohára po pretekoch (17/23) | |||||||||
1. | ENODD Jenny | 593 | |||||||
2. | LIEN Ida | 577 | -16 | ||||||
3. | KIRKEEIDE Maren | 563 | -30 | ||||||
4. | MICHELON Oceane | 468 | -125 | ||||||
5. | KALKENBERG Emilie | 460 | -133 | ||||||
6. | HEIJDENBERG Anna-Karin | 453 | -140 | ||||||
7. | TANNHEIMER Julia | 447 | -146 | ||||||
8. | SCHUMANN Emily | 443 | -150 | ||||||
9. | BONDOUX Anaelle | 442 | -151 | ||||||
10. | PUFF Johanna | 431 | -162 |
72. | KAPUSTOVÁ Ema | 60 | -533 | |
120. | KUZMINOVÁ Anastasia | 2 | -591 |
Priebežné poradie rebríčka národov IBU pohára (17/23) | |||||||||
1. | NÓRSKO | 5903 | |||||||
2. | FRANCÚZSKO | 5434 | -469 | ||||||
3. | NEMECKO | 5410 | -493 | ||||||
4. | ŠVÉDSKO | 5331 | -572 | ||||||
5. | TALIANSKO | 5008 | -895 | ||||||
6. | RAKÚSKO | 4905 | -998 | ||||||
7. | UKRAJINA | 4253 | -1650 | ||||||
8. | ŠVAJČIARSKO | 3949 | -1954 | ||||||
9. | ČESKO | 3933 | -1970 | ||||||
10. | POĽSKO | 3877 | -2026 |
26. | SLOVENSKO | 748 | -5155 |
Slovenský biatlon podporuje
VŠC Dukla
Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie v podmienkach rezortu ministerstva obrany. Aktuálne podporuje najväčšie biatlonové talenty, ale aj olympionikov v iných športoch ako Petra Vlhová, Jakub Grigar, Patrik Jány a mnoho ďalších.